Wspinaczka

 • Trenuj wspinanie z Danim Andradą

  Chciałbyś poznać tajniki wspinaczki pod okiem najlepszego wspinacza skalnego, a przy okazji przetestować buty wspinaczkowe Boreala! Weź udział w treningach z Danim Andradą!

  annabar
 • Big Wall Project: spotkanie na ścianie

  Big Wall Project: spotkanie na ścianie

  Wybitni wspinacze, trzy ściany, trzy rodzaje skały, jedne z najtrudniejszych dróg na świecie. To Big Wall Project, o którym opowiedzą Marcin Wszołek, Konrad Ociepka i Marek Dziedzic.

  annabar
 • Wspinanie to więcej niż pasja. Pokaz zdjęć Łukasza Dudka
 • Moro, Urubko i Richards w Londynie: zobacz relację

  Moro, Urubko i Richards w Londynie: zobacz relację

  Simone Moro, Denis Urubko i Cory Richards, emocjonujące opowieści z zimowej wyprawy na Gasherbrum II. Ostatnie spotkanie z uczestnikami ekspedycji, w ramach cyklu The North Face Speaker Series, już niebawem w Londynie! Zobacz relację na żywo!

  annabar
 • TOPR nie dla kobiet?

  TOPR nie dla kobiet?

  Od wielu lat żadna kobieta nie została przyjęta do TOPR jako ratownik, ostatnia złożyła ślubowanie 32 lata temu. W regulaminie nie ma ani słowa o, tym, że kobiety nie mogą kandydować na ratownika, jednak kiedy zgłosiła się jedna chętna, nie została przyjęta na staż.

  annabar
 • Rusza Rock Pillars Testing Tour

  Rusza Rock Pillars Testing Tour

  Powspinaj się za darmo w butach wspinaczkowych Rock Pillars, przetestuj właściwości nowych modeli. We wtorek 8 listopada rusza Rock Pillars Testing Tour.

  annabar
 • BoulderRes VI Hulk coraz bliżej

  BoulderRes VI Hulk coraz bliżej

  Najtwardsi zawodnicy, trudne przejścia, emocjonujące zmagania. BoulderRes VI Hulk to impreza dla prawdziwych miłośników wspinaczki.

  annabar
 • Adam Ondra w Jurze Frankońskiej

  Adam Ondra w Jurze Frankońskiej

  The Man That Follows Hell 9a+ to jedna z najtrudniejszych dróg w Jurze Frankońskiej, którą 30 października zdołał pokonać czeski wspinacz Adam Ondra.

  annabar, climb.pl
 • Negocjacje w sprawie wspinaczki w rezerwatach Jury Północnej

  Negocjacje w sprawie wspinaczki w rezerwatach Jury Północnej

  Czy rezerwaty "Parkowe", "Sokole Góry" i "Ostrężnik" będą otwarte dla wspinaczy. Ta kwestia została poruszona przez fundację "Nasze Skały" na spotkaniu dotyczącym wspinania i eksploracji jaskiń na terenach chronionych Jury Północnej.

  annabar, Nasze Skały
 • Markovic i Schubert mistrzami Pucharu Świata

  Markovic i Schubert mistrzami Pucharu Świata

  Słowaczka Mina Markovic wygrała zawody Pucharu Świata w prowadzeniu. Liderem wśród mężczyzn, już po raz siódmy był Austriak Jakob Schubert. Zawody odbywały się między 20 a 21 października w Ammanie w Jordanii.

  annabar, climb.pl
 • Wspinaczka w Ojcowskim Parku Narodowym możliwa?

  Wspinaczka w Ojcowskim Parku Narodowym możliwa?

  Czy będzie można wspinać się na niektórych skałach w Ojcowskim Parku Narodowym? Ten problem został poruszony przez fundację "Nasze Skały" podczas obrad XVIII Międzynarodowej Szkoły Ochrony Przyrody Obszarów Krasowych.

  annabar, Nasze Skały