Twoje Białe Szaleństwo - poznaj zwycięzcę!

Prawie tysiąc głosów oddano na triumfatora konkursu Twoje Białe Szaleństwo. Fotograficzną rywalizację wygrało zdjęcie ''Nie samą jazdą żyje człowiek!''. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda - tysiąc złotych na zakupy w sklepach Intersport!

W pierwszym etapie do konkursu zgłoszono niemal 600 zdjęć. Po długich i bardzo trudnych obradach naszego redakcyjnego jury wybraliśmy spośród nich 25 finalistów. Od tego momentu losy zwycięstwa w konkursie były w Waszych rękach. Nie zawiedliście - w konkursowym głosowaniu oddaliście w sumie 3007 głosów.

Najwięcej, bo aż 989 głosów padło na zdjęcie ''Nie samą jazdą żyje człowiek!'', które tym samym ogłaszamy triumfatorem konkursu Twoje Białe Szaleństwo. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda, czyli karta podarunkowa do zrealizowania w sklepach Intersport o wartości 1000 zł.

Na drugim miejscu konkursowego podium - z liczbą 809 głosów - znalazło się zdjęcie pt. ''Bosko''. Na autora zdjęcia czeka karta podarunkowa Intersport o wartości 500 zł.

Trzecie miejsce dla zdjęcia ''Leć, Igor leeeć''. 657 głosów i karta podarunkowa Intersport o wartości 300 zł.

Dla kolejnych dziesięciu zdjęć, które wypełniły regulaminowe wymogi (a niestety były zdjęcia, które z powodu niedopełnienia postanowień regulaminu musieliśmy wyłączyć z rywalizacji o nagrody) przewidziano nagrody pocieszenia.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Zobacz pełną listę nagrodzonych zdjęć

Copyright © Agora SA