Sporthotel Pampeago (***)

Cena FreeSki od 502 Euro za osobę

Infrastruktura

Pokoje z łazienką i suszarką do włosów, telefonem i TV, niektóre posiadają balkon. Restauracja, american bar, tawerna, sala bilardowa, sala TV, fitness centre z krytym podgrzewanym basenem, sauną, łaźnią turecką, solarium siłownią i salą masażu, sala gier, mini club, sala konferencyjna, winda (do 3. piętra), ogrzewany ski-room, parking.

Charakterystyka hotelu

Położony w samym sercu Alpe di Pampeago tuż przy wyciągu krzesełkowym należącym do Ski Centre Latemar. Wspaniałe miejsce dla fanatyków narciarstwa i snowboardu. Wnętrza pomieszczeń hotelowych urządzone są w ramach konwencji klasycznej elegancji.

Wasz własny kąt

Hotel jest sporą strukturą dysponującą aż 93 pokojami 1-, 2-, 3- i 4-osobowymi. W pokojach z łazienką, telefonem i TV barwy elementów dekoracyjnych pięknie harmonizują z meblami, tworząc spójną szykowną kompozycję. Niektóre pokoje posiadają balkon.

Od kuchni...

Różnorodna gama smaków włoskich i światowych serwowana w formie bufetu śniadaniowego z przekąskami na dobry początek dnia oraz w 3-daniowej kolacji z barem sałatkowo-warzywnym.

Coś dla ciała i dla ducha

W tym hotelu po nartach na pewno nie będziecie się nudzić: american bar, tawerna, sala bilardowa, sala TV - to rozrywki, na które możecie tu liczyć. Oprócz tego Fitness Centre z krytym podgrzewanym basenem, sauną, łaźnią turecką, solarium siłownią i salą masażu, które zostały przygotowane specjalnie dla poprawienia Waszego samopoczucia.

Dla naszych najmłodszych

Sala gier, animacja z zawsze uśmiechniętymi animatorami oraz mini club to atrakcje organizowane z myślą o naszych najmłodszych pociechach.

Za "kulisami"

Będziecie blisko świetnego centrum narciarskiego, a spotkania w ekskluzywnej tawernie i gra w bilard umilą długie zimowe wieczory.

Internet

W całym hotelu, płatny 4 euro za godzinę lub 15 euro za tydzień.