Hotel Scoiattolo (***)

Cena FreeSki od 599 Euro za osobę

Infrastruktura

Wszystkie pokoje kompletnie odnowione typu New Room, wszystkie posiadają własną łazienkę i kolorowy telewizor. Poza tym: przechowalnia nart 200m od wyciągów, restauracja, sala gier, przedszkole dla dzieci, "La Stala" - hotelowa tawerna z barem pizzerią, winoteką i grappoteką.

Charakterystyka hotelu

W samym sercu centrum narciarskiego Ski Center Latemar, tuż przy wyciągach wiodących na Pampeago mieści się stale odnawiany i dopasowywany do potrzeb swoich gości Hotel Scoiattolo.

Wasz własny kąt.

Pokoje typu New Room Są przestronne i dopiero co oddane do użytku. Przeznaczone są dla 2-5- osób i każdy jest urządzone w innym stylu. Podłoga z drewna lub wykładzina. Prywatny taras, duże i wygodne łóżka 1m x 2m, mini bar, duży TV, sejf to tylko niektóre elementy charakteryzujące pokoje tej typologii. Dodatkowo duża łazienka z prysznicem z panelem do hydromasażu o powierzchni 2,5 m2. W zależności od potrzeb pokój może znajdować się na poddaszu lub być łączony z innym pokojem, a także sofę.

Od kuchni

Hotelowa kuchnia oferuje nie tylko standardowe posiłki, ale także liczne przekąski. Od rana do wieczora kulinarne niespodzianki następują po sobie, a umiejętności kucharzy wprawią Was w prawdziwy zachwyt.

Coś dla ciała coś dla ducha

Po dniu spędzonym na stoku czas na zasłużony odpoczynek. Do dyspozycji gości jest strefa relaks z sauną, łaźnią turecką, jacuzzi (także zewnętrznym), solarium oraz z krytym basenem.

Dla naszych najmłodszych

Sala gier z playstation i innymi grami, mała biblioteczka w restauracji, krzesełka, śliniaczki, kolorowanki, a przede wszystkim ulubione potrawy każdego dnia, śnieżne przedszkole, opiekunka do dzieci na życzenie, łóżeczka dziecięce, lampki nocne w pokojach, sanki, jabłuszka do zjeżdżania, narty dla dzieci, plecaczki, nieodpłatnie nosidełka dla dzieci.

Za kulisami

Ciepła, przyjemna atmosfera, prosta lecz szczera gościnność.

Internet

Wi-Fi na poziomie parteru, bezpłatny dla gości hotelowych.