Hotel Centurines Posta (***)

Cena od 490 Euro za osobę

Charakterystyka hotelu

Hotel Conturines Posta to przytulny i kameralny hotel trzygwiazdkowy, o przytulnej atmosferze. Rodzina Ploner-Manco prowadzi go już od trzech pokoleń. Położony w centrum miejscowości San Cassiano, blisko wyciągów należących do konsorcjum Dolomiti Superski.

Wasz własny kąt

Pokoje hotelowe są podzielone na trzy kategorie: Smart kameralne pokoje 2-osobowe eleganckie w swej prostocie znajdują się w starszej części hotelu, pokoje z łóżkiem małżeńskim Standard oraz pokoje komfortowe Superior, znajdujące się w nowej części hotelu. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na otaczające hotel zbocza gór, wszystkie zaś posiadają TV i naturalne przybory toaletowe w łazienkach.

Opisy pokoi

Pokoje typu Smart o powierzchni około 18 m2 , posiadają łazienkę z wanną lub prysznicem i wyróżniają się ręcznymi zdobieniami elementów drewnianych, łóżka w tego typu pokojach można częściowo rozsunąć, większość z nich posiada balkon z widokiem na wschód (Conturines).

Pokoje typu Standard, o powierzchni około 23m2 , z łóżkiem małżeńskim i przestronną łazienką z prysznicem lub wanną. Odnowione, urządzone w stylu alpejskim, w jasnym drewnie większość z nich posiada balkon z widokiem na południowy-zachód (La Villa - Gardenaccia).

Pokoje Superior o powierzchni 30m2 , urządzone w elegancki sposób, z łóżkiem małżeńskim i wygodną 2-osobową rozkładaną sofą, łazienką i balkonem z widokiem na Dolomity.

Od kuchni

Jedna z najmocniejszych stron hotelu, kuchnia bazuje na naturalnych produktach (przede wszystkim pochodzących z regionu), a potrawy z nich sporządzone są przygotowywane w sposób, aby zachowały jak najwięcej wartości odżywczych. Dodatkowo, istnieje możliwość przygotowania menu dal osób, które muszą przestrzegać specjalnej diety. Hotel posiada tez kantynę z szerokim wachlarzem win, sącząc regionalne wino z pewnością odpoczniecie w jej przyjemnych wnętrzach. Wieczorem warto udać się do tawerny, która mieści się przy barze, gdzie można miło spędzić czas w towarzystwie przyjaciół przy ulubionym drinku.

Coś dla ciała coś dla ducha

Wizyta w nowym centrum wellness z sauną fińską, łaźnią turecką, zabiegami Kneipp, fitness room, solarium i strefą relaksu to najlepszy sposób na odpoczynek i ulubiona pora narciarskiego dnia.