Hotel Garni Royal (***)

Cena od 324 Euro za osobę

Charakterystyka hotelu

Hotel jest uwielbiany i często odwiedzany przez klientów, którzy raz odwiedziwszy to miejsce postanowili wracać w jego progi jak najczęściej. Położony jest w bardzo dobrym miejscu 100m od centrum Arabby, a jednocześnie w miejscu cichym i spokojnym. Idealne miejsce na spędzenie tu swych zimowych wakacji.

Wasz własny kąt

Pokoje Standard Pokoje tej typologii są przestronne, funkcjonale i dobrze wyposażone. Posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, sejf, TV. Prawie wszystkie dysponują również balkonem.

Pokoje Superior Suite Pokoje tej typologii są przestronne, funkcjonale i dobrze wyposażone. W ich skład wchodzi część dzienna, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, sejf, TV oraz balkon.

Pokoje Tiroler Suite Pokoje tej typologii są przestronne, funkcjonale i dobrze wyposażone. Wszystkie posiadają przestronny salonik, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, sejf, TV oraz balkon.

Nowy pokój Wellness Plus urządzony w drewnie bukowym, w spokojnych kolorach z wanną z chromoterapią i prysznicem z jacuzzi.

Coś dla ciała coś dla ducha

Po dniu spędzonym na stokach Dolomitów hotel oferuje swoim gościom odpoczynek w centrum spa w skład którego wchodzi: sauna, łaźnia parowa a także wanny jacuzzi (można z nich skorzystać za dodatkową opłatą).

Od kuchni

Nie ma nic lepszego niż zacząć dzień od smakowitego śniadania. Właśnie taki początek dnia przywita Państwa w hotelowej Sali śniadań, gdzie nabiorą Państwo sił do dnia pełnego atrakcji i szaleństw.