Casa residence corn (***)

Cena od 202 Euro za osobę

Infrastruktura

Rodzinnie prowadzona rezydencja Casa Residence Corn (wcześniej: Villa Corn) znajduje się zaledwie parę kroków od centrum miejscowości San Vigilio, w spokojnej, oddalonej od ruchu ulicznego strefie. Znajdziecie Państwo tutaj niedawno odnowione apartamenty urządzone w jasnym drewnie zarówno 2-, jak i 6-osobowe.

Charakterystyka rezydencji

W nasłonecznionej okolicy przepięknej górskiej miejscowości San Vigilio di Marebbe znajdziecie wytchnienie w apartamentach dostosowanych do Waszych potrzeb, a w przyległym ogrodzie doświadczycie prawdziwego kontaktu z naturą i piękna górskich okolic.

Wasz własny kąt

Urządzone w drewnie z dbałością o najmniejsze szczegóły apartamenty tworzą niezwykle przyjazne wnętrza. Villa Corn oferuje apartamenty niedawno odnowione, składające się z: pokoju dziennego z TV, sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem pojedynczym, łazienki, ponadto nieodpłatnie wyposażone w pościel i ręczniki oraz wszystko to, co niezbędne.

Apartament numer 5 - Kawalerka na pierwszym piętrze z łóżkiem małżeńskim, salon z kuchnią, łazienka z prysznicem, 22" TV LCD, balkon

Apartament numer 6 - Mieszkanie na pierwszym piętrze, składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, kuchnia, pokój dzienny z kanapą, 22" TV LCD, łazienka z prysznicem i bidetem, balkon.

Apartament numer 7 - Apartament na pierwszym piętrze z sypialnią dwuosobową, drugi pokój z łóżkiem piętrowym, aneks kuchenny, salon z 22" TV LCD, łazienka z prysznicem i bidetem, balkon słoneczny, zmywarka do naczyń i kuchenka mikrofalowa.

Apartament numer 8 - Położony na pierwszym piętrze, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z łóżkiem pojedynczym oraz 22" TV LCD i aneksem kuchennym ze zmywarką i kuchenką mikrofalową, łazienki z wanną i bidetem, taras słoneczny

Apartament numer 9 - Położony na pierwszym piętrze, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem pojedynczym, pokoju dziennego z aneksem kuchennym ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową, 22" TV LCD, łazienki, balkonu

Apartament numer 10 - Położony na parterze, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, pokoju dziennego z 22" TV LCD i aneksem kuchennym ze zmywarką do naczyń, łazienki balkonu od słonecznej strony

Apartament numer 11 - Położony na parterze, składający się z dwóch sypialni z łóżkami małżeńskimi, pokoju dziennego z 22" TV LCD i aneksem kuchennym ze zmywarką do naczyń, łazienki, balkonu od słonecznej strony

Apartament numer 12 - Położony na parterze, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z łóżkiem pojedynczym oraz 22" TV LCD i aneksem kuchennym ze zmywarką i kuchenką mikrofalową, łazienki z wanną i bidetem, wyjście do ogrodu za domem

Apartament numer 14 - Położony na parterze, składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem pojedynczym, pokoju dziennego z aneksem kuchennym ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową, 22" TV LCD, łazienki, balkonu

Apartament La Majun - Całkowicie odnowiony dwupoziomowy apartament, na 3 piętrze, w tyrolskim stylu, wykonany z drewna jodłowego. 1 poziom - salon z 22" TV LCD, sofa, kuchnia, zmywarka do naczyń i kuchenka mikrofalowa, z tarasem, sypialnia dwuosobowa, łazienka z prysznicem i bidetem. 2 poziom - sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub w alternatywie można oddzielić łóżka i dodatkowo łazienka z prysznicem i bidetem.

Apartament La Scofa - Całkowicie odnowiony dwupoziomowy apartament, na 3 piętrze, w tyrolskim stylu, wykonany z drewna jodłowego. 1 poziom - salon z 22" TV LCD, sofa, kuchnia, zmywarka do naczyń i kuchenka mikrofalowa, z tarasem, sypialnia dwuosobowa, łazienka z prysznicem i bidetem. 2 poziom - sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub w alternatywie można oddzielić łóżka i dodatkowo łazienka z prysznicem i bidetem.

Apartament La Ciasotta - Mieszkanie na trzecim piętrze, z tarasem, składa się z sypialni, pokoju dziennego z 22" TV LCD, w pełni wyposażona kuchnia, zmywarka i kuchenka mikrofalowa, rozkładana sofa 2-osobwa, łazienka z prysznicem i bidetem.

Apartament La Table - Apartament znajduje się na drugim piętrze, składa się z sypialni, pokoju dziennego z 22" TV LCD, w pełni wyposażona kuchnia, zmywarka i kuchenka mikrofalowa, rozkładana sofa małżeńska, łazienka z prysznicem i bidetem.

Apartament Ucia da Munt - Apartament znajduje się na drugim piętrze, składa się z sypialni, pokoju dziennego z 22" TV LCD, w pełni wyposażona kuchnia, zmywarka i kuchenka mikrofalowa, rozkładana sofa małżeńska, łazienka z prysznicem i bidetem.

Apartament Le Ciola' - Apartament znajduje się na drugim piętrze, składa się z sypialni, pokoju dziennego z 22" TV LCD, w pełni wyposażona kuchnia, zmywarka i kuchenka mikrofalowa, rozkładana sofa małżeńska, łazienka z prysznicem i bidetem.

Apartament Le Tama' - Apartament znajduje się na drugim piętrze, składa się z sypialni, pokoju dziennego z 22" TV LCD, w pełni wyposażona kuchnia, zmywarka do naczyń i kuchenka mikrofalowa, łazienka z prysznicem i bidetem, pokój z łóżkiem piętrowym, rozkładana sofa małżeńska w salonie.

Coś dla ciała coś dla ducha

Aby zapewnić gościom maksimum komfortu i relaksu przygotowano strefę relaks z sauną i solarium, łaźnią turecką i jacuzzi w sąsiedniej Depandance Corn.

Dla naszych najmłodszych

Ponadto przestronny ogród, idealny do zabaw z dziećmi, dysponujący ślizgawką oraz piaskownicą.

Za kulisami

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, które mogą liczyć na beztroski wypoczynek w ogrodzie, wieczorem zaś można się rozerwać i poznać innych wczasowiczów w sali gier.

Internet

Goście Villa Corn mogą korzystać z internetu w sąsiedniej Residence Craizer przy recepcji w cenie 2 euro za godzinę.