Hotel Alba (standard ***s)

Cena od 399 Euro na osobę

Infrastruktura

31 komfortowo urządzonych pokoi oraz suitów z łazienkami z prysznicem lub wanną, telefonem, sejfem, TV-sat, z balkonem, a także połączeniem internetowym ADSL, część z mini-barem. Ponadto w hotelu: restauracja, bar, winda, parking, garaż, ski room, sala gier między innymi ze stołem do ping-ponga, zupełnie nowe wellness centre z krytym basenem, sauną tyrolską, łaźnią turecką, jacuzzi, deszczem tropikalnym, zimną mgiełką, solarium oraz innymi przyjemnościami dla ciała, a także strefą Beauty z dodatkowymi nowoczesnymi zabiegami estetycznymi.

Charakterystyka hotelu

Kompletnie odnowiony urządzony ze smakiem z zachowaniem górskiego stylu wnętrz. Wykonany w konwencji BIO budownictwa, by dostosować go do potrzeb wszystkich gości. Hotel oferuje ciepłe przyjęcie harmonijnie łączące elementy tradycji i nowoczesnego spojrzenia na świat. Otoczony jest przez majestatyczny i zapierający dech w piersiach krajobraz Dolomitów i lodowca Marmolada.

Wasz własny kąt

Wśród 31 komfortowo urządzonych pokoi każdy znajdzie coś, by zaspokoić swoje wyobrażenie o własnym wakacyjnym kącie... Pokoje urządzone są gustownie i z elegancją, a każdy z nich jest nieco odmienny od pozostałych. Swą wyjątkową jasność i świeżość zawdzięczają jodłowemu umeblowaniu. Dla gości, którzy potrzebują jeszcze więcej luksusu i przestrzeni hotel przygotował pokoje typu Junior Suite, które zostały stworzone, by rozpieszczać Państwa z każdym stawianym w nich krokiem...

Pokój Standard : około 16-18 m2, łazienka z wanną lub prysznicem oraz suszarką do włosów, TV-sat, telefon, sejf, połączenie ADSL z internetem, balkon

Pokój Comfort : około 20-22 m2, z łóżkiem małżeńskim oraz sofą, łazienka z wanną lub prysznicem (i suszarką do włosów, a także płaszczami kąpielowymi oraz pantoflami do wellness centre), TV-sat, telefonem, sejfem, balkonem oraz połączeniem ADSL z internetem, a także mini-barem.

Pokój Junior Suite : około 25-28 m2 z: łóżkiem małżeńskim oraz salonikiem z sofą rozkładaną, łazienką z prysznicem lub wanną z hydromasażem (i suszarką do włosów, a także płaszczami kąpielowymi oraz pantoflami do wellness centre), TV-sat, telefonem, sejfem, balkonem oraz połączeniem ADSL z internetem, a także mini-barem.

Od kuchni...

Prawdziwą przyjemnością nie tylko dla oka, ale przede wszystkim dla żołądka są rozmaite specjały proponowane przez szefa kuchni Hotelu Alba. Zasmakujecie tu Państwo kuchni regionalnej i włoskiej oraz będziecie mieć okazję, by delektować się także smakołykami kuchni światowej. Rano hotel na dobry początek narciarskiego dnia proponuje bogaty wybór pieczywa, przekąsek, wędlin, serów i słodkości w formie bufetu, a wieczorem na uwieńczenie trudów amatorów białego szaleństwa rozpieści Was trzema daniami z wyborem zawsze z kilku propozycji oraz bufetem sałatek, warzyw, jarzyn i serów.

Coś dla ciała i dla ducha

Zupełnie nowe wellness centre zaprasza Państwa do spędzenia w nim relaksujących chwil po nartach. Wasze ciało zasmakuje tu prawdziwej przyjemności, a umysł odpręży się i uwolni od ciężarów codzienności. Znajdziecie tutaj Państwo kryty basen, saunę tyrolską, łaźnię turecką oraz jacuzzi. Dla tych, którzy będą mieć ochotę na jeszcze więcej, hotel przygotował specjalną strefę Beauty z dodatkowymi nowoczesnymi zabiegami estetycznymi.

Za "kulisami"

Prawdziwa perełka rejonu Val di Fassa ze świetną lokalizacją i wspaniałą ciepła atmosferą...

Internet

Wi-Fi 12 godzin użytkowania w cenie.