Hotel Salvadori (Standard ****)

Cena FreeSki od 575 Euro na osobę

Infrastruktura

Pokoje typu Standard, Superior, Junior Suite i Suite. Ponadto: restauracja, kantyna win, wellness center i beauty center.

Charakterystyka hotelu

Hotel prowadzony przez rodzinę Salvadori, kompletnie odnowiony, gdzie duży nacisk kładzie się na jak najlepszą obsługę już od 1905 roku.

Wasz własny kąt

W tych przestronnych wnętrzach poczujecie się jak we własnym domu. Wszystkie pokoje posiadają: TV-SAT, sejf, łazienkę z suszarką do włosów, minibar i połączenie z internetem.

Standard Nowy i bardzo zadbany pokój z TV-SAT, sejfem, suszarką do włosów, minibarem i połączeniem z internetem

Romantik (dawny Superior ) Pokój z balkonem, TV-SAT, sejfem, suszarką do włosów, minibarem i połączeniem z Internetem, ponadto, w łazience czekają na Państwa miękkie szlafroki i klapki

Junior Suite Przestronny i jasny pokój, składający się z części dziennej i sypialni. Pokój z balkonem, TV-SAT, sejfem, suszarką do włosów, minibarem i połączeniem z Internetem, ponadto, w łazience czekają na Państwa miękkie szlafroki i klapki, prysznic z jacuzzi, miejsce w garażu

Suite Bardzo przestronny, komfortowy i jasny pokój, składający się z części dziennej i sypialni. Pokój z balkonem, TV-SAT, sejfem, suszarką do włosów, minibarem i połączeniem z Internetem, ponadto, w łazience czekają na Państwa miękkie szlafroki i klapki, wanna lub prysznic, miejsce w garażu

Od kuchni

Poddajcie się kulinarnym przyjemnościom wyrafinowanych potraw, inspirowanych tradycyjnymi przepisami regionalnej kuchni, odkryjcie smak wybornych win w kameralnej hotelowej kantynie. Połączenie wykwintnej kuchni, dobrze zaopatrzonej kantyny oraz eleganckiej atmosfery przyczynia się do niezapomnianych, trudnych do opisania wrażeń.

Coś dla ciała coś dla ducha

Hotelowe wellness center zostało przygotowane tak, aby zapewnić Wam komfort dla ciała i otoczyć troską także ducha, zgodnie z filozofią, że dobry odpoczynek poprawia jakość życia. Nowe centrum wellness (sezon 2012-2013) z zewnętrznym, podgrzewanym basenem i jacuzzi, basenem wewnętrznym (11 m) z wodospadem wodnym i biczami wodnymi. Prawdziwy relaks zapewnią: basen dla dzieci, jacuzzi dla 8 osób, siłownia, sauna fińska, sauna rzymska, biosauna sienna, solna łaźnia turecka, przestronna sala relax, zabiegi Kneipp i prysznice emocjonalne. Ponadto czeka na Was Beauty Center wraz z licznymi zabiegami, dzięki którym Wasze piękno ujrzy światło dzienne, a Wy poczujecie się jak nowo narodzeni. Wellness centre jest czynne dla dzieci w godzinach 08:00 do 17:00.