Hotel Denny (Standard ***)

Cena FreeSki od 465 Euro na osobę

Infrastruktura

Recepcja, bar, restauracja, sala TV, tawerna, sala gier z piłkarzykami i stołem ping-pong'owym, wellness center, pralnia na żetony, skiroom, zewnętrzna weranda, parking.

Charakterystyka hotelu

Położony w sercu Parku Natury Adamello, w stacji narciarskiej Carisolo-Pinzolo, otoczony majestatycznymi szczytami górskimi Dolomiti di Brenta, naprzeciwko przystanku skibussa prowadzącego na Madonnę di Campiglio, jedynie 650 metrów od wyciągów narciarskich Pinzolo. Hotel w stylu górskim, należący do Stowarzyszenia Family in Trentino, które skupia hotele przyjazne rodzinom z dziećmi.

Wasz własny kąt

35 pokoi urządzonych w drewnie, w stylu górskim, z których każdy posiada łazienkę z suszarką do włosów, telefon i połączeniem z internetem (Wi-Fi), TV SAT, balkon.

Od kuchni

Szef kuchni, Marco potrafi przekona Was do siebie bogactwem smaków i aromatów, starannie dobranymi składnikami, charakterystycznymi dla regionu Trentino, z których przyrządza znakomite dania domowej roboty (jak np. makaron, czy wypieki). Szeroki wybór potraw również dla tych, którzy muszą stosować się do zaleceń specjalnej diety, np. dania diety bezglutenowej.

Coś dla ciała coś dla ducha

Siłownia i hydrosauna z aromaterapią.

Za kulisami

Idealny dla tych, którzy pragną zaznać typowej gościnności w rodzinnej atmosferze.