Chalet Mottolino (standard ***s)

Cena FreeSki od 277 Euro na osobę

Charakterystyka rezydencji

Chalet Mottolino jest nowym budynkiem usytuowanym przy centrum miasteczka, naprzeciwko gondolki Mottolino. Tuż przy rezydencji znajduje się przystanek autobusowy. Apartamenty wyposażone są we wszystkie możliwe udogodnienia: telewizja satelitarna, suszarka do włosów, autonomiczne ogrzewanie, dobrze wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową, zmywarka do naczyń, ekspresem do kawy i kuchenką z płytek ceramicznych. Zapewniona jest również pościel. Miejsce parkingowe oraz garaż na życzenie gości. Ponadto, ogrzewany ski-room wyposażony w odpowiednie szafki z kluczem dla każdego apartamentu.

Opis apartamentów:

Apartament nr 8 Bucaneve Apartament 1-pokojowy 2-osobowy znajdujący się na drugim piętrze. Posiada wygodne łóżko małżeńskie, mały ale dobrze wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik), poza tym w apartamencie znajduje się również sejf, TV sat, łazienka z wanną i suszarką do włosów.

Apartament nr 1 Cardo, nr 2 Narciso, nr 3 Genziana Apartament 1- pokojowy 2-osobowy znajdujący się na parterze. Posiada wygodne łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze, mały ale dobrze wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik), poza tym w apartamencie znajduje się również sejf, TV sat, łazienka z wanną i suszarką do włosów.

Apartament nr 11 Viola Apartament 1-pokojowy 2-3 osobowy znajdujący się na poziomie ulicy. Posiada 3 łóżka pojedyncze lub łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze. Poza tym w apartamencie znajduje się mały ale dobrze wyposażony aneks kuchenny (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik), poza tym w apartamencie znajduje się również sejf, TV sat, łazienka z wanną i suszarką do włosów.

Apartament nr 9 Anemone Apartament 2-osobowy będący perełką rezydencji. Składa się z sypialni z dwoma balkonami, kuchni z płytą grzewczą, lodówką, mikrofalówką z piekarnikiem, zmywarką do naczyń, TV sat. Dodatkowo sejf oraz łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Apartament nr 6 Silene Znajdujący się na pierwszym piętrze apartament 3/4- osobowy. Znajduje się w nim sypialnia z 3 łóżkami ( w tym łóżko małżeńskie i pojedyncze lub 3 łóżka pojedyncze), salon z dwoma balkonami i wygodną rozkładaną sofą, kuchnia z płytą grzewczą, lodówką, mikrofalówką z piekarnikiem, ekspresem do kawy, czajnikiem. Poza tym w apartamencie znajduje się również łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz sejf.

Apartament nr 4 Margherita, nr 5 Stella Alpina Znajdujący się na pierwszym piętrze 4/5- osobowy apartament składa się z dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z łóżkami pojedynczymi lub małżeńskim i balkonem). Dodatkowo w skład tego apartamentu wchodzi salon z balkonem, kuchnia z płytą grzewczą, lodówką, mikrofalówką z piekarnikiem, ekspresem do kawy, czajnikiem.

Apartament nr 7 Botton d'Oro Apartament 5/6-osobowy rozmieszczony jest na dwóch poziomach. Na pierwszym znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi, przestronny salon z balkonem oraz kuchnia wyposażona w płytę grzewczą, lodówkę, mikrofalówkę z piekarnikiem, ekspres do kawy, czajnik, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na drugim poziomie znajduje się duża sypialnia z czterema łóżkami pojedynczymi. Ponadto w apartamencie znajduje się również TV sat oraz sejf.