Hotel Shandranj (Standard ****)

Cena FreeSki od 558 Euro / os.

http://www.narty-wlochy.pl/hotele-i-apartamenty/val-di-fiemme/hotel-shandranj

Infrastruktura

Pokoje hotelowe z łazienkami z suszarką do włosów w wersjach: Standard, Superior, Comfort, Suite, a w nich: telefon, radio, TV-sat, sejf, połączenie z internetem, w tych o wyższym standardzie także mini-bar. Dodatkowo: dwie restauracje, bar, kryty podgrzewany basen, termarium, łaźnia turecka, sauna, jacuzzi (także zewnętrzne), solarium dla ciała i twarzy, fitness i siłownia, Beauty Centre z masażami i zabiegami pielęgnacyjnymi, sala konferencyjna, sala gier i zabaw, mini club z animacją, winda, ogrzewany ski-room, parking, garaż. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Charakterystyka hotelu

Otoczony przepięknym krajobrazem Dolomitów, leży w idealnym punkcie wypadowym dla wszelkiego rodzaju wypraw. Ogromny i pięknie oświetlony hall wprowadzi Państwa w luksusowe progi Hotelu Shandranj. Żaden szczegół nie został tutaj pominięty, na każdym kroku widać dbałość o najmniejsze nawet detale. Wszystko to sprawia, że od samego wejścia wiecie już, iż będą to niezapomniane i pełne wrażeń wakacje.

Wasz własny kąt

Bezcenną przyjemnością jest budzenie się i zasypianie w jednym z 96 pokoi hotelowych, bez względu na to, czy jest to pokój w wersji Standard, Superior, Comfort czy jeden z wytwornych Suitów. Wszystkie mają bardzo elegancki styl oraz wyposażone są w telefon, radio, TV-sat, sejf, połączenie z internetem, a tych o wyższym standardzie jest też mini-bar. Hotelowe kąty nie stwarzają żadnych barier również osobom niepełnosprawnym. Typy pokoi:

Suite Excelsior - dla 2 do 5 osób, pokój urządzony w drewnie sosnowym, w stylu górskim. Posiadający salon w formie narożnika oraz antresolę, minibar pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, plazmowy TV-SAT, sejf, telefon. Łazienka z wanną, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness. Przestronny balkon z zachwycającym widokiem na dolinę, miejsce na parkingu wliczone w cenę, do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Family - dla 3 do 6 osób, suite posiadający wspólne wejście, do dwóch pokoi połączonych z dwiema łazienkami - jedną z wanną, drugą z prysznicem, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness. Ponadto: minibar pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, dwa plazmowe odbiorniki TV-SAT, telefon, sejf, przestronny balkon z widokiem na dolinę, miejsce na parkingu wliczone w cenę, do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite DeLuxe - dla 2 do 5 osób, nowy suite urządzony w drewnie sosnowym pochodzącym z lasów doliny Val di Fiemme. Składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z rozkładaną sofą i łóżkiem pojedynczym. Niektóre z nich posiadają ceramiczny, tyrolski piec, dwie łazienki. Łazienka w pokoju tego typu posiada suszarkę do włosów, przybory toaletowe, miękkie szlafroki i pantofle do wellness. Dodatkowo: minibar pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, dwa plazmowe odbiorniki TV-SAT, sejf, telefon, przestronny balkon z zachwycającym widokiem na las, miejsce na parkingu wliczone w cenę, do pokoju przynależy miejsce w garażu.

JuniorSuite Latemar - pokój dla maksymalnie od 2 do 5 osób, urządzony w drewnie pochodzącym z lasów doliny Val di Fiemme. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oddzielonej od części dziennej przesuwnymi drzwiami, w części dziennej (saloniku) znajduje się 2-osobową rozkładana sofa i łóżko 1-osobowe rozkładane, minibar, pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, TV SAT, sejf, telefon, łazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness, balkon z widokiem na las przylegający do hotelu, miejsce na parkingu wliczone w cenę, miejsce w garażu jest dodatkowo płatne.

JuniorSuite Fior di Bosco - pokój dla 2, maksymalnie 5 osób przestronny i przytulny, część nocna, w której można dostawić 3. i 4. łóżko, posiada: minibar, pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to na co mają ochotę, TV SAT, sejf i telefon, łazienka z wanną, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness, balkon z widokiem na las przylegający do hotelu, do pokoju przynależy miejsce parkingowe, miejsce w garażu jest dodatkowo płatne.

JuniorSuite Fiemme - pokój dla 2, maksymalnie 4 osób, najmniejszy z hotelowych Suites, składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oddzielonej od części dziennej przesuwnymi drzwiami, w części dziennej (saloniku) znajduje się 2-osobową rozkładana sofa, minibar, pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, TV SAT, sejf, telefon, łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness, balkon z widokiem na leśną panoramę, miejsce na parkingu wliczone w cenę, miejsce w garażu jest dodatkowo płatne.

JuniorSuite Romantic - dla 2 do 4 osób, urządzony w stylu górskim z przytulnym narożnym salonem z minibarem, pustym w dniu przyjazdu, aby goście mogli przechowywać w nim to, na co mają ochotę, plazmowym TV-SAT, sejfem, telefonem, łazienką z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i przyborami toaletowymi oraz miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness. Ponadto: przestronny balkon ze wspaniałym widokiem na dolinę lub pobliski las, do pokoju przynależy miejsce parkingowe, miejsce w garażu jest dodatkowo płatne.

Suite Dolomiti Wellness - idealne dla tych, którzy uwielbiają być rozpieszczani, przeznaczone dla 2 do 5 osób, eleganckie design suite, urządzone w drewnie z modrzewia z zastosowaniem prostych i podstawowych kształtów. Wyjątkowo przestronne pokoje, składające się z dwóch sypialni z dwiema łazienkami, z których jedna posiada wannę z hydromosażem, a druga prysznic wellness. Przy wejściu znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim i szezlong (leżanka) lub część dzienna z 2-osobową, rozkładaną sofą oraz piecykiem tyrolskim oraz minibar, który w dniu przyjadu jest pusty, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę. Ponadto: 2 x TV SAT, sejf, telefon, a w łazienkach suszarka do włosów, ekologiczny żel pod prysznic i szampon, miękkie szlafroki i pantofle do wellness. Z balkonu rozpościera się niesamowity widok, miejsce na parkingu wliczone w cenę, do pokoju przynależy miejsce w garażu.

JuniorSuite Cirmolo - Zirm - przeznaczone dla 2 do 5 osób, urządzone w drewnie z limby, charakterystycznym dla regionu Val di Fiemme, które roztacza wyjątkowy zapach, znany już z czasów antycznych, ze względu na swój dobroczynny wpływ. Poddajcie się jego zapachowi, który otuli Waszą duszę i pomoże odpocząć. Składają się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i szezlongiem (leżanką) oraz sofą, którą można rozłożyć, aby uzyskać dwa oddzielne miejsca do spania. Ponadto: minibar, który w dniu przyjazdu jest pusty, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, TV SAT, sejf, telefon. Niektóre pokoje tego typu wyposażone są również w piecyk tyrolski. Łazienka każdego z nich posiada: prysznic wellness lub wannę, suszarkę do włosów, ekologiczny żel pod prysznic i szampon, miękkie szlafroki i pantofle do wellness. Z balkonu rozpościera się wspaniały i bezcenny widok na dolinę i pobliski las, miejsce na parkingu wliczone w cenę, miejsce w garażu jest dodatkowo płatne.

JuniorSuite Abete - Fichte - przeznaczone dla 2 do 4 osób, nowoczesne i eleganckie suites, urządzone w jasnych kolorach, w drewnie z jodły, składają się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i szezlongu (leżanki), w razie potrzeby dostępne jest też łóżko "ścienne". Ponadto: minibar, pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę. Ponadto: TV SAT, sejf, telefon, a w łazience duży prysznic wellness, suszarka do włosów, ekologiczny żel pod prysznic i szampon, miękkie szlafroki i pantofle do wellness. Z balkonu rozpościera się niesamowity widok na dolinę i pobliski las, miejsce na parkingu wliczone w cenę, miejsce w garażu jest dodatkowo płatne.

JuniorSuite Larice - Larche - przeznaczone dla 2 do 3 osób, urządzone w drewnie z modrzewia syberyjskiego, z zastosowaniem tkanin w wysublimowanych kolorach, w prostych kształtach. Składają się z sypialni z łóżkiem małżeńskim z szezlongiem (leżanką), minibarem pustym w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę. Ponadto: TV SAT plazmowy, sejf, telefon, łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, ekologicznym żelem pod prysznic i szamponem, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness. Z balkonu rozpościera się przyjemny widok na pobliski las, miejsce na parkingu wliczone w cenę, miejsce w garażu jest dodatkowo płatne.

Suite Paradiso Benessere - Pobyt w tej typologii to prawdziwa rozkosz. Wnętrza wykonane z drewna modrzewiowego, zaprojektowane zostały z myślą o największych szczegółach. Pokój podzielony jest na dwie części: pierwsza to strefa nocna z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedynczymi natomiast druga to strefa dzienna z sofą. Pokoje przeznaczone są dla 2-5 osób (istnieje możliwość wstawienia kołyski). W pokoju jest również lodówka (pusta, do dyspozycji gości), dwa TV SAT, sejf, telefon, drewniana podłoga, balkon z widokiem na dolinę, dwie łazienki (z prysznicem, suszarką do włosów, lustro powiększające, ręczniki, szlafroki i kapcie), do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Panorama Lagorai - Magia poranka w tych pięknych wnętrzach z zapierającymi dech w piersiach widokami rozpieści Waszą duszę dając jednocześnie poczucie dobrobytu i radości życia. Pokój podzielony jest na dwie części oddzielonych od siebie drzwiami przesuwnymi: pierwsza to strefa nocna z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedynczymi natomiast druga to strefa dzienna z sofą. Pokoje przeznaczone są dla 2-5 osób (istnieje możliwość wstawienia kołyski). W pokoju jest również typowy tyrolski kominek, lodówka (pusta, do dyspozycji gości), dwa TV SAT, sejf, telefon, drewniana podłoga, balkon z widokiem na dolinę, dwie łazienki (z prysznicem i wanną z hydromasażem, suszarką do włosów, lustro powiększające, ręczniki, szlafroki i kapcie), do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Family Relax - Aktywność, sport i relaks czerpane pełnymi garściami. Pokoje tej typologii są idealnym rozwiązaniem dla większych rodzin. Pokój podzielony jest na dwie części: pierwsza to strefa nocna z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedynczymi natomiast druga to strefa dzienna z sofą i rozkładanym fotelem. Pokoje przeznaczone są dla 3-6 osób (istnieje możliwość wstawienia kołyski). W pokoju jest również lodówka (pusta, do dyspozycji gości), dwa TV SAT, sejf, telefon, drewniana podłoga, balkon z widokiem na dolinę, dwie łazienki (z prysznicem i wanną z hydromasażem, suszarką do włosów, lustro powiększające, ręczniki, szlafroki i kapcie), do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Pokój typu Standard z balkonem - przeznaczone dla 2 do 4 osób, posiadające łózko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze, z możliwością dostawki 3.ego i/lub 4.ego łóżka. Urządzone klasycznie, dysponują minibarem, który jest pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, TV SAT, sejfem i telefonem. Łazienka posiada wannę lub prysznic, suszarkę do włosów, ekologiczny żel pod prysznic i szampon. Niektóre pokoje tego typu znajdują się na poddaszu. Istnieje możliwość wypożyczenia szlafroków i pantofli do wellness (płatne ekstra), miejsce na parkingu wliczone w cenę, a miejsce w garażu dodatkowo płatne.

Pokój typu Standard bez balkonu - przeznaczone dla maksymalnie 2 osób, posiadające łózko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze. Urządzone klasycznie, dysponują minibarem, który jest pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, TV SAT, sejfem i telefonem. Łazienka posiada wannę lub prysznic, suszarkę do włosów, ekologiczny żel pod prysznic i szampon. Niektóre pokoje tego typu znajdują się na poddaszu. Istnieje możliwość wypożyczenia szlafroków i pantofli do wellness (płatne ekstra), miejsce na parkingu wliczone w cenę, a miejsce w garażu dodatkowo płatne.

Singola - pokój jednoosobowy, o powierzchni około 12 m2 dysponują minibarem, który jest pusty w dniu przyjazdu, aby goście mogli w nim przechowywać to, na co mają ochotę, sejfem, telefonem, łazienką z prysznicem lub wanną, suszarką do włosów i przyborami toaletowymi. Część z nich posiada także balkon. Niektóre pokoje tego typu znajdują się na poddaszu. Istnieje możliwość wypożyczenia szlafroków i pantofli do wellness (płatne ekstra), miejsce na parkingu wliczone w cenę, a miejsce w garażu dodatkowo płatne.

Od kuchni...

Obfite i zdrowe śniadanie w formie bufetu z niezliczonymi przysmakami to najlepszy z możliwych sposobów na rozpoczęcie dnia. Obiadokolacja natomiast ma być ukoronowaniem udanego dnia spędzonego w regionie Trentino. Tak mówi filozofia szefa kuchni hotelu Shandranj, dlatego też każdego dnia wykwalifikowany zespół przygotowuje dla swych gości przepyszne i wykwintne dania, gdzie można wybierać spośród smaków nowych i tradycyjnych. Hotel posiada dwie restauracje: jedną na 240 osób - reprezentacyjną, a zarazem klasyczną oraz drugą na 80 osób - bardziej kameralną i o charakterystycznym wystroju.

Coś dla ciała i dla ducha

Hotel dysponuje świetnie zorganizowanym fitness centre, w którym coś odpowiedniego dla siebie znajdą zarówno amatorzy czynnego wypoczynku, jak i Ci preferujący spokojniejszy rodzaj relaksu. Kryty podgrzewany basen, termarium, łaźnia turecka, sauna, jacuzzi (także zewnętrzne w niepowtarzalnej śnieżnej scenerii), solarium dla ciała i twarzy, fitness i siłownia to tylko część atrakcji, z których polecamy skorzystać. By poczuć się w pełni odprężonym, można dodatkowo oddać się na kilka błogich chwil we wprawne ręce naszych ekspertów z Beauty Centre.

Dla naszych najmłodszych

Sala gier i zabaw, mini club z animacją.

Za "kulisami"

Cisza i spokój królują tu ponad wszystko. Wypoczynek jest rzeczą świętą i regenerującą, a wszystko dzięki zachwycającej przyrodzie otaczającej Hotel Shandranj.

Internet

Wi-Fi w całym hotelu, płatny: 1h - 3 euro, 2h - 5 euro, 10h - 10 euro.