Relacja z wyjazdu do Mölltal w ramach konkursu "Ulep sobie Urlop"

W grudniu zakończył się prowadzony w naszym serwisie konkurs "Ulep sobie urlop". Troje laureatów wygrało podwójne zaproszenia na wyjazd na narty do Austrii. Jedna ze szczęśliwych par wysłał nam krótką relację z wyjazdu, którą z przyjemnością pokazujemy Wam.

Czas najwyższy abym zdała relację z pobytu w Austrii - nagrody w konkursie "Ulep sobie urlop". Zdjęcia wyselekcjonował mój chłopak. Ogółem zrobił ich chyba z tysiąc, przez co zaczęłam go podejrzewać o azjatyckie pochodzenie. Alpy to prawdziwy skarb Austrii, którym przyciągają turystów z zagranicy i naprawdę umieją wykorzystać ten atut. Trasy narciarskie idealnie przygotowane, po sezonie (koniec marca) praktycznie puste stoki. Na pogodę też nie mogliśmy narzekać. Parę dni przysłowiowej lampy z bezchmurnym niebem i jeden dzień intensywnych opadów. Łańcuchy w bagażniku są nieodzownym elementem zimowego krajobrazu. W hotelu zostaliśmy miło przyjęci - personel wspominamy z sentymentem Dostaliśmy pokój na II piętrze z widokiem na ośnieżone szczyty. Panowała atmosfera multi-kulti. Przy śniadaniu towarzyszyły nam pary z Anglii, Chorwacji, Rumunii i pobliskich Niemiec. O wyśmienitej kuchni tylko wspomnę. Mit dem Urlaub sind wir sehr zufrieden! Vielen Dank

My bardzo dziękujemy za relację i cieszymy się, że mogliśmy dać Wam trochę szczęścia. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach w sezonie 2013/14!

redakcja Na narty.sport.pl

Dołącz do nas na Facebooku