Rossignol wkracza na iPhone'a

Zastanawialiście się kiedyś wjeżdżając wyciągiem na górę, ile czasu zajmuje Wam zjazd? Albo jaka jest różnica poziomów pomiędzy górą a dołem tej najstromszej trasy? Lub też jak szybko jedziecie, rozpędzając się "na krechę"? Teraz Rossignol stworzył aplikację dla narciarzy i snowboardzistów, którzy szukają odpowiedzi na te i podobne pytania.

Od dzisiaj jazda na nartach może przynieść nam jeszcze więcej satysfakcji. Dla wszystkich "gadżeciarzy" Rossignol stworzył aplikację dla narciarzy i snowboardzistów, którzy szukają dobrej zabawy i możliwości zmierzenia się ze sobą. Ski Pursuit jest już do bezpłatnego pobrania w Internecie.

Aplikacja w każdym momencie zjazdu mierzy prędkość jazdy, analizuje dane ze wszystkich przejazdów w sezonie oraz zapamiętuje trasy narciarskie na mapie, którą można dzielić się poprzez portale społecznościowe. aplikacja Rossignolaplikacja Rossignol materiały prasowe

Opcjonalnie można zmierzyć również:

- prędkość maksymalną i średnią

- czas przejazdu

- pokonany dystans

- różnice wzniesień

Na zapamiętanych mapach można potem, po zgraniu na komputer, odtworzyć sobie dokładnie gdzie się było (i na przykład pokazać babci albo kolegom w pracy).

Więcej informacji dostępnych na:

www.rossignol.com/skipursuit.html

Aplikacja do pobrania:

http://itunes.apple.com/app/ski-pursuit/id484556768?mt=8