Honor Winter Sports Festival 2017

W dniach 17-18 lutego 2017 w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędą się jedne z najbardziej widowiskowych zawodów sezonu zimowego. Na wielkiej skoczni powstałej specjalnie na tę okazję rywalizować będą narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy! Zagadkowy "Honor" w tegorocznej nazwie imprezy to marka smartfonów Huawei, sponsora edycji.

Organizowana po raz czternasty impreza (w latach 2004-2015 pod nazwą Polish Freeskiing Open) ma rangę mistrzostw Polski we freeskiingu PZN, jest też częścią globalnego cyklu AFP World Tour. Można się zatem spodziewać, że podobnie jak w poprzednich latach, w akcji podziwiać będzie można krajową czołówkę i gości z kilkunastu państw.

"Dla uczestników imprezy sport jest czymś więcej niż pasją. To styl życia, który pozwala na rozwijanie ich niebywałej kreatywności i samorealizacji. Marka Honor jest dedykowana właśnie takim zajawkowiczom. W myśl hasła #For The Brave chcemy ich wesprzeć i dostarczyć im maksymalną dawkę adrenaliny na stoku. Mamy też nadzieję, że Honor Winter Sports Festival powered by Huawei będzie imprezą, która zainspiruje wszystkich do dalszego rozwoju i osiągania odważnych celów."- komentuje Dariusz Marnic, Szef marketingu Huawei Polska i marki Honor .

Za projekt i przygotowanie potężnej konstrukcji ze śniegu, która stanie w sercu Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska odpowiedzialny jest m.in. Szczepan Karpiel-Bułecka, wielokrotny mistrz Polski we freeskiingu i ambasador marki Honor. Rozmiary skoczni pozwolą zawodnikom startującym w konkurencji Big Air na zaprezentowanie największych i najbardziej widowiskowych ewolucji. Poprzednia edycja pokazała, że szczególne emocje budzi rywalizacja rowerzystów, którym nietypowa dla tego sportu aura, nie przeszkadza  w wykonywaniu spektakularnych tricków.

"Poza skoczniami przygotowany zostanie także railpark, w którym narciarze i snowboardziści będą mogli wykazać się kreatywnością i stylem jazdy. Na najlepszych zawodników i zawodniczki w każdej z konkurencji czekają nagrody pieniężne i rzeczowe o łącznej puli ponad 40.000 złotych. Publiczność poza spektakularnymi pokazami może liczyć także na dodatkowe atrakcje i konkursy na stoiskach partnerów wydarzenia. Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei to dwa dni nieprzerwanej akcji na stoku i masa pozytywnych emocji zarówno dla startujących, jak i tych, którzy przyjadą do Białki Tatrzańskiej, by im kibicować" - podsumowuje Andrzej Lesiewski, organizator wydarzenia.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie

www.wsfest.pl