"Paradise Waits" - największa produkcja narciarska i snowboardowa sezonu 2015/16 już 22 lutego w Multikinie!

Multikino wspólnie z 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na pokazy najlepszej produkcji narciarskiej i snowboardowej sezonu 2015/2016. Premierowy pokaz filmu "Paradise Waits" odbędzie się 22 lutego br. o godzinie 19:00 w 17 kinach sieci Multikino.

Po "Into the Mind" oraz "Unreal" nadszedł czas na nowe tytuły, które sprawią, że znów będziecie śnić o białym szaleństwie i obłokach pary unoszącej się z ust.

Dzięki Teton Gravity Research i Sony, ewolucje najlepszych zawodników na świecie widzowie zobaczą w kompletnie nowym wymiarze i nieznanej dotąd jakości. Kolejne niemożliwe do tej pory bariery zostaną przekroczone.

"Paradise Waits" - w poszukiwaniu Białego Raju.

Jeśli należysz do ludzi, którzy odliczają dni do przyjścia zimy i z utęsknieniem patrzą na góry, czekając aż pokryje je pierzyna śniegu - właśnie znalazłeś pokrewne dusze!

Ekipa z Teton Gravity szuka prawdziwej zimy i idealnych warunków do freeride'u. Najlepsi na świecie zawodnicy przemierzają tysiące kilometrów, nie licząc się z wyrzeczeniami i kosztami, w poszukiwaniu śnieżnej Atlantydy, a kiedy już ją znajdą, tracą rozum i rzucają się w wir białego szaleństwa.

Górskie szczyty w Grecji, Kosowie, Japonii, Kanadzie, USA i ewolucje największych śmiałków na świecie dadzą ci zastrzyk energii na cały tegoroczny sezon.

Występują: Angel Collinson, Bryan Iguchi, Cam Riley, Clayton Vila, Colter Hinchliffe, Dana Flahr, Dane Tudor, Dash Longe, Dylan Hood, Forrest Shearer, Griffin Post, Ian McIntosh, Johnny Collinson, Mark Carter, Nick McNutt, Sage Cattabriga-Alosa, Tim Durtschi oraz Todd Ligare.

 

W poniedziałek 22 lutego br. o godz. 19:00 film będzie można zobaczyć w Multikinie: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny Biletów:

Warszawa: Normalny - 29 zł, Ulgowy - 23 zł

Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław: Normalny - 26 zł, Ulgowy - 20 zł

Pozostałe kina w których jest pokaz: Normalny - 23 zł, Ulgowy - 17 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Produkcja: USA, 2015

czas trwania: ok. 75 min.

Producent: TGR - Teton Gravity Research

Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP. Film z polskimi napisami!

Organizatorzy: Multikino S.A., 9th Plan i Woodpecker MP

Fundatorami nagród są: Goggle Pro Active Eyewear i Diverse Extreme Team

Patroni medialni: Polskie Radio Czwórka, 4FunTV, Demotywatory, Magazyn Logo, Extreme Sports Channel, Off.Sport.pl, Nanarty.Sport.pl, Freestyle.pl, Ale Kultura, Ski2Die, HiverMAG, Portal Górski, Ski Magazyn, Skionline.pl, WePeaceIt!

źródło: Okazje.info

Copyright © Agora SA