Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival

19 i 20 lutego 2016 - najwyższy czas zaznaczyć te dni w kalendarzu, gdyż właśnie wtedy odbędzie się najbardziej widowiskowa impreza sportowa sezonu zimowego! Na wielkiej skoczni, zbudowanej w sercu najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce, rozegrane zostaną zawody Big Air, w których wezmą udział narciarze, snowboardziści i specjaliści od ewolucji na rowerach!

Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival otwiera nowy rozdział w historii wydarzenia, które na polskich stokach obecne jest już od 12 lat. Chodzi oczywiście o Polish Freeskiing Open, czyli otwarte Mistrzostwa Polski we Freeskiingu i największe międzynarodowe zawody tego typu w Europie Środkowo - Wschodniej.

W 2016 roku na najeździe, obok zawodników z europejskiej czołówki narciarskiego freestyle'u, staną także snowboardziści i specjaliści od rowerowego dirtjum pingu. Zmierzą się oni we wspólnej dla tych trzech sportów konkurencji Big Air. Tuż obok potężnej skoczni stanie też railpark, w którym rozegrane zostanie jam session dla zawodników na jednej i dwóch deskach. O dobry muzyczny klimat w czasie dwóch, intensywnych dni zadba tradycyjnie skład dj-ski Red Bull.

WSF_OSTWSF_OST fot. mat. pras. fot. mat. pras.

Więcej informacji i otwarcie rejestracji dla zawodników 13 stycznia.