Jesteś gotowy na najszybszy wyścig sezonu? Red Bull Zjazd na Krechę 2016

Miłośnicy prędkości na start! Już po raz 7. najszybsi narciarze i snowboardziści wezmą udział w kultowych zawodach Red Bull Zjazd na Krechę. Rejestracja właśnie ruszyła. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

Idea Red Bull Zjazd na Krechę jest prosta - kto pierwszy na mecie, ten wygrywa. Jednak tego, na czym polega ten kultowy wyścig, tak naprawdę tłumaczyć nikomu nie trzeba. Już od wielu lat zawody cieszą się ogromną popularnością w świecie narciarskim i snowboardowym. Dowodem na to może być fakt, iż ubiegłoroczna edycja przyciągnęła blisko 800 zawodników z Polski i zagranicy oraz tysiące kibiców dopingujących swoich ulubieńców.

Tej zimy Red Bull Zjazd na Krechę zawita do 4 popularnych ośrodków narciarskich: na Podhalu, w Beskidzie Śląskim i w Kotlinie Kłodzkiej. Pierwszy przystanek odbędzie się już 23 stycznia w Jurgowie, następnie cykl odwiedzi Zieleniec (30.01) i Szczyrk (06.02). Finałowa rywalizacja rozegra się w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej (13.02) gdzie, tradycyjnie już, zawody odbędą się w nocy.

Aby sięgnąć po zwycięstwo, potrzebna będzie nie tylko prędkość, ale również spryt, taktyka i hart ducha. Bez wątpienia zapowiada się niezwykle emocjonujące wydarzenie, pełne zaciętej walki, dynamicznej akcji i pozytywnej energii.

Red Bull - zjazd na krechęRed Bull - zjazd na krechę fot. M Kin fot. M Kin

W Red Bull Zjazd na Krechę 2016 wystartować może każdy. Wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi. Rejestracja właśnie ruszyła na stronie: www.redbull.pl , a opłata startowa (tak jak w poprzednim roku) wynosi 40 pln.

Czas szykować sprzęt!  Nie może was tam zabraknąć!

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:

23 stycznia - Jurg ó w, stacja JurgówSki

30 stycznia - Zieleniec, stok Gryglówka

6 lutego - Szczyrk, Juliany

13 lutego - Zakopane, Polana Szymoszkowa

źródło: Okazje.info