Wystawa sprzętu freeski w Krakowie

28 września 2013, w kinie Kijów.Centrum w Krakowie odbędzie się światowa premiera  "Into The Mind" autorstwa kanadyjskiej wytwórni Sherpas Cinema - twórców słynnego "All I Can". Film to nie jedyna atrakcja tego dnia. Przed projekcją, w hallu kina będzie można nie tylko zobaczyć najnowsze kolekcje nart marek, które czynnie wspierają freeskiing, ale także sporo gadżetów i sprzętu potrzebnego narciarzom w górach. Uroku dodają wystawione na czas premiery fotografie narciarskie Tomka Rakoczego. Wystawa startuje o 16.00, a wstęp jest oczywiście wolny.

Jeżeli planujecie w tym sezonie jakiekolwiek zakupy sprzętowe - wystawa przed premierą "Into The Mind" jest dobrym miejscem żeby zobaczyć co ciekawego znajdziemy w tegorocznej kolekcji wielu renomowanych marek. Będzie można na niej zobaczyć sprzęt nie tylko stricte narciarski, ale także ubrania, akcesoria związane z bezpieczeństwem, sprzęt backcountry a nawet freeride'owe snowboardy. Dla tych, którzy jeszcze nie przesiedli się na narty.

Bądź na bieżąco -  Polub nas na Facebooku [KLIK]

Będzie także coś dla oka - w hallu kina w różnych miejscach będą rozstawione zdjęcia Tomka Rakoczego, znanego narciarskiego fotografa, który już od wielu lat dokumentuje polski freeskiing. Dodatkowo, tuż przed projekcją, przy odrobinie szczęścia będzie można wygrać gadżety ufundowane przez wystawców!

4FRNT

Na początek nowość na polskim rynku freeski - 4FRNT. Ta typowo core'owa marka narciarska, kiedyś już była u nas dostępna, jednak później przez wiele lat polscy fani freeski nie mogli jej u nas kupić. Teraz pojawia się znów, z nowymi siłami będzie próbowała zdobyć serca polskich narciarzy.

ARMADA

Kolejnym wystawcą jest związana z legendarnymi już riderami marka, która od kilku lat znajduje także zaufanie polskich freeskierów - Armada. Rozwijają także linię ciuchów, więc poza nartami na pewno będzie można zobaczyć coś z ich najnowszej kolekcji ubrań.

Black Diamond

Amerykański potentat, który wyrastając ze świata wspinaczkowego, postanowił także wejść w produkcję nart i wszelkiego niezbędnego oprzyrządowania, jakie tylko może być przydatne w górach. Na wystawie będzie można zobaczyć ich kolekcję nart freeride i skitour oraz gadżety przydatne narciarzom.

Boom Gloves

Oto pierwszy wystawca z tych, którzy będą dbać o to, by nie było Wam zimno podczas zimowych wypadów - Boom Gloves! Rzeczą wartą odnotowania jest fakt, że jest to polska marka rękawic, dedykowana freeskierom i snowboarderom. Trzymamy kciuki za powodzenie!

GoPro

Znajdzie się także gratka dla wszystkich tych, którzy kochają elektronikę i rejestrowanie swoich wyczynów. Na stoisku słynnego GoPro, będzie można dowiedzieć się o szczegółach najpopularniejszej kamery sportowej oraz o gadżetach i akcesoriach jej dedykowanych.

MAJESTY

Znów mamy powód do radości, ponieważ prezentujemy Wam kolejnego wystawcę z Kraju Nad Wisłą! Niezależna marka narciarska Majesty nie tylko ugruntowała sobie już mocną pozycję na polskim rynku freeski, ale także zdobyła uznanie za granicą! Co więcej, rozwijająca się kolekcja ubrań liczy sobie coraz więcej modeli!

Monck Custom

Kolejny wystawca i kolejny polski akcent! Poznajcie markę Monck Custom, pierwszego w pełni niezależnego polskiego producenta nart! Monck specjalizuje się w przygotowywaniu sprzętu biorąc pod uwagę dokładne parametry narciarza, dodając nartom niesamowity wygląd! Na ich stoisku będzie można zobaczyć co narta ma w środku i pogadać z konstruktorem.

O'Neill

Bardzo ciekawym akcentem będzie obecność marki odzieżowej O'Neill. Znana na pewno wszystkim tym, którzy mają coś wspólnego z surfingiem, oferuje także pełną gamę ciuchów dla freeskierów i snowboardzistów.

Powdershop.pl

Nowością jest obecność na naszej wystawie całego sklepu internetowego. Mowa tu o Powdershop.pl - miejsca gdzie każdy kto węszy ciągle w poszukiwaniu puchu, znajdzie dużo niezbędnych do tego rzeczy. Na aż dwóch stoiskach w ramach Powdershopu zaprezentowany zostanie asortyment sklepu, w którego skład wchodzą produkty takie jak narty skiturowe Hagan, deski freeride'owe Never Summer i Pathron, foki Pomoca oraz Kohla, sprzęty górskie BCA, wiązania Plum oraz plecaki ABS.

Rossignol

Następny wystawca to stary znajomy - francuski gigant Rossignol, marka która od ponad 100 lat projektuje i produkuje wysokiej klasy sprzęt narciarski. Można więc powiedzieć, że ich historia jest wpisana w historię tego sportu. W tym sezonie wprowadzają bardzo fajną kolekcję freeski i chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że Francuzi mają duże pojęcie o narciarstwie!

The North Face

Kolejnym punktem wystawy jest stoisko The North Face. To właśnie oni są główną marką wspierającą najnowszą produkcję Sherpas Cinema i to m.in. dzięki nim mógł powstać ten film. Będzie można zobaczyć u nich nową serię ubrań skierowaną do narciarzy szukających przygód w wysokich górach, a także to w czym na co dzień jeździ gwiazda snowparków Tom Wallisch.

WONDÓŁ CHALLENGE

Last, but not least - Wondół Challenge. Na stoisku tego jednego z największych polskich festiwali górskich będzie można dowiedzieć się jakie atrakcje przygotowują organizatorzy i co ciekawego wydarzy się w Szczyrku na początku marca podczas festiwalu.

Start o godzinie 16.00 w sobotę, 28 września

źródło: informacja prasowa

Na narty.sport.pl -  Polub nas na Facebooku [KLIK]