Światowa premiera "Into the Mind" w Krakowie

28 września 2013, w kinie Kijów.Centrum w Krakowie będzie można poczuć pierwszy, chłodny oddech zimy. Na ekranie zagości światowa premiera długo zapowiadanej produkcji "Into The Mind" autorstwa kanadyjskiej wytwórni Sherpas Cinema - twórców wielokrotnie nagradzanego na całym świecie filmu narciarskiego "All I Can".

Poza Krakowem, projekcja "Into The Mind" będzie miała miejsce jednocześnie w kilku wybranych miejscach na świecie w tym Whistler, Cape Town, Santiago, Oslo, Innsbruck), a tym samym, 28 września krakowscy widzowie będą jednymi z pierwszych, którzy zobaczą długo oczekiwany film.

Ekipa Sherpas Cinema oraz najlepsi narciarze ekstremalni przemierzyli świat wzdłuż i wszerz poszukując najbardziej spektakularnych miejsc do jazdy na nartach i najgłębszego śnieżnego puchu. Odwiedzili miejsca tak odległe jak Boliwia, Himalaje czy mekkę wszystkich freeriderów jaką ciągle pozostaje Alaska. Będący efektem tych podróży film "Into The Mind" próbuje odpowiedzieć na pytanie co sprawia, że niektórzy dobrowolnie narażają się na niebezpieczeństwo i pokonują swoje słabości. Co powoduje, że przez kilkadziesiąt sekund zjazdu czują się jak prawdziwi superbohaterowie?

Autorzy wielokrotnie nagradzanego filmu "All I Can", w swoim najnowszym dziele zabiorą widzów w podróż nie tylko do najbardziej oddalonych miejsc na kuli ziemskiej, ale także odkryją co dzieje się umysłach sportowców dokonujących niemożliwego.

Into The Mind - Official Teaser from Sherpas Cinema on Vimeo .

Przed premierą, w hallu kina Kijów.Centrum każdy będzie mógł z bliska przyjrzeć się najnowszym kolekcjom nart służącym do freestyle'u, freeride'u i skitour'u, freeride'owym snowboardom, obejrzeć niezbędny w zimowych eskapadach sprzęt górski czy zasięgnąć informacji o bezpieczeństwie w górach. Po projekcji, w kinie odbędzie się obowiązkowe afterparty, które będzie najlepszą okazją do wznoszenia toastów za śnieżną zimę!

Into the mind

Plan wydarzenia:

16:00 - otwarcie wydarzenia i wystawy (wstęp wolny)

20:00 - początek projekcji (wstęp biletowany)

22:30 - początek afterparty (OFF Kijów Klub)

Bilety:

Przedsprzedaż w dniach 20.08.2013 - 03.09.2013 w cenie 15 PLN

Sprzedaż w dniach 04.09.2013 - 28.09.2013 w cenie 19 PLN

Bilety dostępne są w kasie kina Kijów.Centrum (al. Krasińskiego 34, Kraków) oraz w systemie sprzedaży internetowej

Na narty.sport.pl na FB | Strona wydarzenia na FB