Skicross: Karolina Riemen na podium Pucharu Świata

W zakończonym Pucharze Świata w skicrossie w szwedzkim Are, 24-letnia Polka odniosła największy sukces w swojej karierze zdobywając trzecie miejsce.

Po wielu bardzo dobrych startach w tegorocznym Pucharze Świata, Riemen po raz pierwszy stanęła na podium zawodów tej rangi. W Are zakwalifikowała się do finałowego przejazdu, gdzie musiała uznać wyższość tylko dwóch zawodniczek - Anny Woerner z Niemiec oraz Marielle Berger Sabbatel z Francji.

"To mój pierwszy w karierze finał Pucharu Świata, więc jestem bardzo szczęśliwa. Miałam trochę szczęścia, ale ono również jest czasem potrzebne do osiągnięcia sukcesu w skicrossie. Trasa była wymagająca, ale dobrze się na niej dziś czułam. Już jutro kolejny start i mam nadzieje, że będzie dla mnie równie szczęśliwy" - powiedziała po dekoracji Riemen.

Po zakończeniu rywalizacji w Szwecji, przed wspieraną przez program TAURON Bachleda Ski zawodniczką jeszcze finałowe zawody tegorocznego Pucharu Świata FIS w skicrossie w Sierra Navada w Hiszpanii.

Więcej informacji na temat zawodniczki znaleźć można na stronach: www.facebook.com/TauronBachledaSki oraz na www.tauronbachledaski.pl .