Najlepsi freestyle'owcy i De La Soul na jednym wydarzeniu

8 i 9 lutego to daty, które już dawno powinny być wpisane do kalendarza miłośników dobrej muzyki i sportów zimowych. To właśnie wtedy na wielkiej skoczni w centrum Szczyrku rywalizować będą specjaliści od freestyle'owych odmian snowboardu i narciarstwa, a emocje rozpalą koncerty gwiazd światowego formatu. Na scenie głównej wystąpi m.in. legendarny zespół De La Soul.

Za zimno na dobrą zabawę? Na pewno nie w czasie Burn In Snow. Jak pokazała pierwsza edycja imprezy w 2012 roku, nawet siarczysty mróz nie powstrzyma miłośników dobrej muzyki i najbardziej zakręconych snowboardowych i narciarskich akcji przed wyprawą do Szczyrku na jedyny w swoim rodzaju zimowy festiwal.

Burn in SnowBurn in Snow źródło: Burn źródło: Burn

Nie ma wątpliwości, że i tym razem do jednego z najpopularniejszych zimowych ośrodków przybędą tłumy. Burn In Snow będzie bowiem nie tylko pierwszą polską imprezą o statusie 4 gwiazdek World Snowboard Tour (dawniej TTR), ale także jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych początku roku.

Kiedy więc emocje po rywalizacji snowboardzistów i narciarzy na wielkiej skoczni jeszcze nie opadną, scenę w specjalnie przygotowanym namiocie opanują wykonawcy tacy jak: Hudson Mohawke, Little Boots, The Kdms, Catz'n Dogz i legendarny zespół De La Soul.

To jeszcze nie wszystko! Pełen line up trwającego dwa dni festiwalu znaleźć można na stronie www.burninsnow.pl.

Zegar przed Burn In Snow 2013 już odlicza dni do jedynego w swoim rodzaju festiwalu. Czas zatem najwyższy zaplanować wyprawę do Szczyrku.

Najnowsze wiadomości zawsze na naszym FB - Na narty.sport.pl

Lubisz freeride i freestyle na nartach? Sprawdź nasz dział FREESKIING

Copyright © Agora SA