Superheroes of Stoke - premiera w Warszawie

We wtorek, 4 grudnia, o godzinie 19.00 w kinie Iluzjon odbędzie się polska premiera najnowszej produkcji wytwórni Matchstick Productions. Widzów czeka niesamowita dawka narciarskiej akcji z najwyższej półki. Bilety na pokaz można kupić przez internet, a także wygrać w naszym konkursie.

Matchstick Productions to wywtórnia filmowa z dwudziestoletnim stażem w branży sportów akcji. Przez lata ekipa udowadniała, że nie ma sobie równych jeżeli chodzi o jakość zdjęć, montaż i pomysły na swoje produkcje. W tym roku Steve Winter, Murray Wais i Scott Gaffney uznali, że przyszedł czas na podsumowanie tych dwóch dekad, w czasie których w narciarstwie zaszły ogromne zmiany.

Bilety na seans w cenie 20 PLN do nabycia poprzez serwis Ekobilet . UWAGA - ilość bardzo ograniczona.

KONKURS

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na wtorkową premierę, oraz niedostę?ną w Polsce płytę DVD z filmem Superheroes of Stoke. Zadanie jest proste. Napiszcie, używając 20 wyrazów , dlaczego właśnie Wy powinniście wygrać. Na odpowiedzi czekamy do godziny 23.59 w sobotę 1.12.2012. Wyniki ogłosimy w niedzielę. Odpowiedzi wysyłajcie na adres nanarty@agora.pl lub w wiadomości na FB (ale nie komentarzach)

"Superheroes of Stoke" to piękny portret największych bohaterów freeskiingu, ludzi którzy przez lata przyczyniali się do rozwoju tego sportu i przesuwali granice tego, co możliwe w narciarstwie. Film to okazja by poznać tych, którzy jako pierwsi skakali z ogromnych skał na Alasce, wymyślali pierwsze snowparkowe tricki, czy testowali pierwsze szerokie narty w kanadyjskim puchu.

więcej o filmie pisaliśmy w listopadzie w tym artykule .