Mistrzostwa Narciarskie Informatyków w Szczyrku

Już 17 i 18 lutego w Szczyrku na stokach Skrzycznego odbędą się kolejne Mistrzostwa Narciarskie Informatyków.

W dniach 17, 18 lutego już po raz trzynasty będziemy oglądać zmagania narciarskie polskiego środowiska informatycznego. Nie zabraknie także sympatyków - firm, instytucji i osób prywatnych, związanych z branżą informatyczną, które także wezmą udział w Zawodach.

Tradycja Mistrzostw Narciarskich Informatyków jest już mocno osadzona wśród osób związanych z tą branżą, ale również trwale wtopiła się w pejzaż miasta Szczyrk i jego stoków narciarskich. Uczestnicy Zawodów rekrutują się spośród managerów wysokiego i średniego szczebla zarządzających zarówno w firmach komercyjnych jak i instytucjach sektora publicznego i samorządowego. Wśród startujących nie brak także prominentnych przedstawicieli świata nauki związanych z Informatyką.

Impreza jest przede wszystkim dużym towarzyskim wydarzeniem, podczas którego uczestnicy mają możliwość swobodnej wymiany poglądów i rozmów. Tegoroczna edycja MPI będzie rozgrywana we wszystkich kategoriach wiekowych i klasyfikacjach, a miejscem imprezy tradycyjnie już będzie trasa FIS na stokach Skrzycznego w Szczyrku.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia udziału w Mistrzostwach można dokonać poprzez formularz dostępny na stronie WWW organizatora do 10 lutego br.

Więcej informacji: http://mpi.pti.org.pl