Austrostrada 2011 wyruszyła!

Osiem regionów narciarskich Austrii w trzy tygodnie - taki jest plan ekipy uczestniczącej w kolejnej edycji wyprawy do Austrii - Austrostrada 2011. W ekipie, która 4 stycznia ruszyła w trasę znaleźli się m.in. freerider Andrzej ''Osuch'' Osuchowski.

Cel wyprawy - przetestowanie w ciągu prawie miesiąca stoków, bazy hotelowej i innych rozrywek w ośmiu regionach narciarskich Austrii począwszy od Vorarlbergu po Tyrol, Kraj Salzburski i Górną Austrię.

Za sprawdzanie warunków do jazdy poza wytyczonymi trasami odpowiadać będzie ekspert od freeride'u Andrzej ''Osuch'' Osuchowski.

Dzięki doświadczonej w kręceniu ujęć sportowych ekipie filmowej pozatrasowe popisy ''Osucha'' będzie można podpatrywać. I przy okazji uczyć się różnych sztuczek technicznych, pozwalających płynnie sunąć w puchu.

Snow Tour 2011Snow Tour 2011 Fot. snowtour.austria.info

Relacje z wyprawy śledzić można codziennie na stronach www.austria.info oraz oczywiście na narty.sport.pl.

Oczywiście nie zabraknie także filmików, zdjęć oraz oczywiście relacji z samych stoków. Poza tym ekipa Austrostrada 2011 opisze wrażenia z wypraw na rakietach śnieżnych, sankach itp. oraz wizyt w schroniskach, hotelach i restauracjach (spodziewajcie się przepisów na dania, które najbardziej oczarowały podniebienia ekipy) oraz - jeśli wystarczy czasu - termalnych źródłach, salonach spa i wellness.

Wszystkie informacje dotyczące trasy wyprawy i poszczególnych ośrodków oraz codzienne relacje na stronie www.austria.info oraz na stronie bloga z wyprawy .

Dołącz do nas na Facebooku

Copyright © Agora SA