Zakończenie konkursu "Ulep sobie urlop"

We wtorek, o 23.59  zakończył się konkurs, w którym wygrać można było trzy tygodniowe wyjazdy do Austrii. Przyszło bardzo wiele zgłoszeń, które teraz studiujemy. Ogłoszenie wyników w piątek, 21 grudnia.

Nagrodami są podwójne zaproszenia na pobyt i skipassy w Mölltal, St. Anton lub Bad Kleinkirchheim. Zadnia, którym musieli sprostać uczestnicy to odpowiedzi na trzy pytania zamknięte i jedno otwarte: W którym z powyższych ośrodków chciałbyś/chciałabyś spędzić urlop i dlaczego?

Za oknem śnieg, a my nie możemy się już doczekać, by wyłonić i ogłosić zwycięzców.

Bądźcie czujni, wyniki na pewno opublikujemy w serwisie i na naszym Facebooku .

NAGRODY

Pierwsze miejsce: Lodowiec Mölltal

MölltalMölltal fot. austria.info Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu położonym w ośrodku narciarskim Mölltaler Gletscher. Ośrodek ten to jedyny w Karyntii teren narciarski na lodowcu. 100% słońca, śniegu i białego szaleństwa - oto recepta na udany urlop na lodowcu Mölltal. Na wysokości 3122 m, zawsze panują świetne warunki narciarskie. Termin wyjazdu dowolny w sezonie zimowym 2012-13, z wyłączeniem okresu świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Wielkanocy. Wartość nagrody wynosi 7 160 zł brutto.

Więcej informacji o Mölltal w serwisie austria.info .

Drugie Miejsce: St. Anton am Arlberg

St. Anton am AlbergSt. Anton am Alberg fot. austria.info

Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu położonym w ośrodku narciarskim St. Anton am Arlberg. Miejscowość St. Anton am Arlberg to iście kosmopolityczne miejsce, w którym spotykają się sławy międzynarodowej sceny narciarskiej i freeridowej. Otoczony gigantycznymi, ośnieżonymi szczytami ma jeszcze jedną ważną zaletę: serdeczną gościnność i przywiązanie do tradycji Tyrolu. Pobyt w St. Anton na długo zostaje w pamięci każdego, kto choć raz spędził tam urlop. Wyjazd dostępny w terminie 6-20.04.2013. Wartość nagrody wynosi 7 380 zł brutto.

Więcej informacji o St. Anton w serwisie austria.info .

Trzecie Miejsce: Bad Kleinkirchheim, Karyntia

KaryntiaKaryntia fot. austria.info

Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w trzygwiazdkowym hotelu położonym w Bad Kleinkirchheim. Atrakcyjne położenie Karyntii sprawia, że słońce ją rozpieszcza, a zimy są tu łagodne i śnieżne. Bad Kleinkirchheim to słynny kurort, którego baseny termalne i oferta wellness przyciąga turystów z całego świata. Termin wyjazdu dowolny, w sezonie zimowym 2012-13, z wyłączeniem okresu 22.12.2012-6.01.2013. Wartość nagrody wynosi 5 740 zł brutto.

Więcej informacji o Karyntii w serwisie austria.info .

Strona konkursu Ulep sobie urlop!

Powodzenia!