Wciąż masz szansę wygrać tygodniowy urlop w austriackim kurorcie [KONKURS]

Konkurs "Ulep sobie urlop" trwa do 18-ego grudnia. Mimo wielu zgłoszeń, każdy wciąż ma szansę wygrać wymarzony urlop w jednym z austriackich kurortów z najwyższej półki.

Wartość nagród wynosi ponad 20 tysięcy PLN. Są nimi trzy podwójne zaproszenia do Austrii. Żeby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na cztery proste pytania. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, liczy się oryginalność i kreatywne podejście do tematu. Szkoda stracić szansę na taką wygraną! Chcesz wiedzieć o takich konkursach? Polub Na narty.sport.pl na FB .

STRONA KONKURSU "ULEP SOBIE URLOP"

NAGRODY

Pierwsze miejsce: Lodowiec Mölltal

MölltalMölltal fot. austria.info Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu położonym w ośrodku narciarskim Mölltaler Gletscher. Ośrodek ten to jedyny w Karyntii teren narciarski na lodowcu. 100% słońca, śniegu i białego szaleństwa - oto recepta na udany urlop na lodowcu Mölltal. Na wysokości 3122 m, zawsze panują świetne warunki narciarskie. Termin wyjazdu dowolny w sezonie zimowym 2012-13, z wyłączeniem okresu świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Wielkanocy. Wartość nagrody wynosi 7 160 zł brutto.

Więcej informacji o Mölltal w serwisie austria.info .

Drugie Miejsce: St. Anton am Arlberg

St. Anton am AlbergSt. Anton am Alberg fot. austria.info

Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu położonym w ośrodku narciarskim St. Anton am Arlberg. Miejscowość St. Anton am Arlberg to iście kosmopolityczne miejsce, w którym spotykają się sławy międzynarodowej sceny narciarskiej i freeridowej. Otoczony gigantycznymi, ośnieżonymi szczytami ma jeszcze jedną ważną zaletę: serdeczną gościnność i przywiązanie do tradycji Tyrolu. Pobyt w St. Anton na długo zostaje w pamięci każdego, kto choć raz spędził tam urlop. Wyjazd dostępny w terminie 6-20.04.2013. Wartość nagrody wynosi 7 380 zł brutto.

Więcej informacji o St. Anton w serwisie austria.info .

Trzecie Miejsce: Bad Kleinkirchheim, Karyntia

KaryntiaKaryntia fot. austria.info

Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w trzygwiazdkowym hotelu położonym w Bad Kleinkirchheim. Atrakcyjne położenie Karyntii sprawia, że słońce ją rozpieszcza, a zimy są tu łagodne i śnieżne. Bad Kleinkirchheim to słynny kurort, którego baseny termalne i oferta wellness przyciąga turystów z całego świata. Termin wyjazdu dowolny, w sezonie zimowym 2012-13, z wyłączeniem okresu 22.12.2012-6.01.2013. Wartość nagrody wynosi 5 740 zł brutto.

Więcej informacji o Karyntii w serwisie austria.info .

Strona konkursu Ulep sobie urlop!

Powodzenia!