Hochzillertal - królowa rankingów

Region Ski-optimal Hochzillertal Kaltenbach wciąż udoskonala swoje stoki, a wraz z nimi ofertę dla miłośników sportów zimowych. Aktualnie jest w tu 181 km przygotowanych tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności. Austriacy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Nie lubisz? Polub. Na narty sport.pl na FB , warto.

SKi-optimal Hochzillertal Kaltenbach należy do grona najczęściej wyróżnianych regionów narciarskich Austrii - niezależnie od tego, jakie kryteria są oceniane: wysokość cen, obecność ofert przyjaznych dla rodzin, gwarancja śniegu, przygotowanie stoków, jakość obsługi czy oferty apres ski. Ostatnio w rankingu 10 najlepszych stoków Tyrolu znalazł się stok Stephan-Eberharter-Goldpiste (8 km), przy czym to tylko jedno z wielu wyróżnień. W sezonie 2012/13 wyciągi pracują tutaj od 1.12.2012 do 21.04.2013, czyli przez 150 dni. Tereny narciarskie znajdują się na wysokościach od 560 do 2500 m n.p.m.

Trasy - 181 km

Niebieskie - 40 km

Czerwone - 101 km

Czarne -40 km

Wyciągi - 38

Gondole -5

Krzesełkowe - 10

Orczyki - 23

Mapa trasMapa tras źródło: materiały promocyjne źródło: materiały promocyjne

Interaktywna mapa tras w dużej rozdzielczości .

Nie tylko ośrodek narciarski, ale i schroniska są tutaj na bardzo wysokim poziomie. Schronisko Wedelhütte czy restauracja Kristallhütte to przykłady tych najbardziej utytułowanych.

Aktualne oferty i promocje na polskojęzycznej stronie austria.info oraz na niemieckojęzycznej stronie ośrodka