Konkurs "Ulep sobie urlop" - wygraj tygodniowy wyjazd do Austrii

Serwis Na narty.sport.pl i Austria.info zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Ulep sobie urlop". Wystarczy dziesięć minut i odrobina kreatywności, by mieć szansę na tygodniowy urlop dla dwóch osób w austriackim kurorcie. Noclegi w hotelach i skipassy w najlepszych ośrodkach narciarskich są na wyciągnięcie ręki.

Zadanie jest proste. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania zamknięte oraz czwarte - otwarte. Pytania dotyczą austriackich kurortów, a podpowiedzi możecie znaleźć na stronach serwisu  austria.info lub w dziale narty w Austrii naszego serwisu. Łączna, przybliżona wartość nagród to ponad 20000 PLN.

Nie zwlekaj, konkurs trwa do 18 grudnia 2012 roku. Chcesz wyjechać ze znajomymi? Zaproś ich do udziału, może uda się Wam wyjechać razem.

STRONA KONKURSU "Ulep sobie urlop" w serwisie na narty.sport.pl

Chcesz wiedzieć o wszelkich promocjach i konkursach? Lubisz jeździć na nartach? Polub profil Na narty.sport.pl na Facebooku

NAGRODY

Pierwsze miejsce: Lodowiec Mölltal

MölltalMölltal fot. austria.info Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu położonym w ośrodku narciarskim Mölltaler Gletscher. Ośrodek ten to jedyny w Karyntii teren narciarski na lodowcu. 100% słońca, śniegu i białego szaleństwa - oto recepta na udany urlop na lodowcu Mölltal. Na wysokości 3122 m, zawsze panują świetne warunki narciarskie. Termin wyjazdu dowolny w sezonie zimowym 2012-13, z wyłączeniem okresu świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Wielkanocy. Wartość nagrody wynosi 7 160 zł brutto.

Więcej informacji o Mölltal w serwisie austria.info .

Drugie Miejsce: St. Anton am Arlberg

St. Anton am AlbergSt. Anton am Alberg fot. austria.info

Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu położonym w ośrodku narciarskim St. Anton am Arlberg. Miejscowość St. Anton am Arlberg to iście kosmopolityczne miejsce, w którym spotykają się sławy międzynarodowej sceny narciarskiej i freeridowej. Otoczony gigantycznymi, ośnieżonymi szczytami ma jeszcze jedną ważną zaletę: serdeczną gościnność i przywiązanie do tradycji Tyrolu. Pobyt w St. Anton na długo zostaje w pamięci każdego, kto choć raz spędził tam urlop. Wyjazd dostępny w terminie 6-20.04.2013. Wartość nagrody wynosi 7 380 zł brutto.

Więcej informacji o St. Anton w serwisie austria.info .

Trzecie Miejsce: Bad Kleinkirchheim, Karyntia

KaryntiaKaryntia fot. austria.info

Siedmiodniowy pobyt z HP i skipassami dla dwóch osób w trzygwiazdkowym hotelu położonym w Bad Kleinkirchheim. Atrakcyjne położenie Karyntii sprawia, że słońce ją rozpieszcza, a zimy są tu łagodne i śnieżne. Bad Kleinkirchheim to słynny kurort, którego baseny termalne i oferta wellness przyciąga turystów z całego świata. Termin wyjazdu dowolny, w sezonie zimowym 2012-13, z wyłączeniem okresu 22.12.2012-6.01.2013. Wartość nagrody wynosi 5 740 zł brutto.

Więcej informacji o Karyntii w serwisie austria.info .

Wejdź na stronę konkursu w serwisie Na narty.sport.pl

Chcesz wiedzieć o wszelkich promocjach i konkursach? Lubisz jeździć na nartach? Polub profil  Na narty.sport.pl na Facebooku

Powodzenia!