Vorarlberg: Oferta rodzinna

Rodzinnie i zabawnie.Ciekawe oferty, serdeczna opieka i urozmaicone programy zabaw sprawiają, że Vorarlbergu jest chętnie odwiedzany przez rodziny z dziećmi. Nowość w programie stanowią na przykład próbki życia w gospodarstwach rolnych, szkółka jazdy sankami z psim zaprzęgiem i safari narciarskie dla dzieci.

WSKAZÓWKA: Vorarlberski Klub Rodzinny

O bezstresowy wypoczynek dla rodzin zadbają hotelarze zrzeszeni w Vorarlberskim Klubie Rodzinnym. Do klubu należą hotele i miejscowości Au-Schoppernau, Brandnertal w Regionie Alpejskim Bludenz, Hochmontafon (Gargellen, St. Gallenkirch, Gortipohl, Gaschurn, Partenen), Schruns-Tschagguns w Montafon i Kleinwalsertal. Konsekwentnie specjalizują się oni w ofertach dla rodzin z dziećmi: zapewniają odpowiednie wyposażenie, praktyczną obsługę przez cały dzień i opiekę dostosowaną do potrzeb gości. Informacje o tych hotelach i miejscowościach znaleźć można na stronie www.vorarlberg.travel/pl.

Atrakcyjne oferty dla rodzin

Akcja "Dzieci na śniegu" w Bregenzerwald: w terminach od 10 do 17 grudnia 2011, 14-21 stycznia, 10-17 marca oraz 17-24 marca 2012 korzystające z tej oferty rodziny mogą spędzić narciarski urlop na szczególnie korzystnych warunkach. Dzieci w wieku od 3 do 6 lat (roczniki 2006/2007/2008) jeżdżą na nartach gratis, mogą także bezpłatnie wziąć udział w 4-dniowym kursie narciarskim. Warunkiem jest wykupienie 7 noclegów przez przynajmniej jedną osobę dorosłą. Lokalne ośrodki informacji turystycznej organizują liczne imprezy dla dzieci, jak wycieczki z latarniami, odwiedziny w gospodarstwie rolnym lub zabawne popołudnia w wiosce Eskimosów ( www.bregenzerwald.at ).

Montafon przyjazny rodzinom: od 17 marca do końca sezonu w Montafonie dzieci do 10 roku życia jeżdżą na nartach i mieszkają (w pokoju rodziców) gratis. Oferta obowiązuje, jeśli przynajmniej jedno z rodziców wykupi w tym czasie pobyt i przynajmniej 5-dniowy karnet narciarski. Sporo zaoszczędzić można także w okresie 7-21 stycznia, kiedy obowiązuje oferta: "7 dni pobytu i jazdy na nartach w cenie 5" (www.montafon.at).

http://www.vorarlberg.travel/pl/rodzina