Nowość na Słowacji - karta GoPass

U naszych południowych sąsiadów każdy kolejny sezon przynosi nowe inwestycje i rozwiązania. W tym roku pojawił się produkt, dzięki któremu będzie można taniej jeździć na stokach w Jasnej - Chopoku, Tatrzańskiej Łomnicy i Szczyrbskim Jeziorze, a także ominąć kolejki do kas.

Ośrodki narciarskie należące do grupy Tatry Mountain Resorts wprowadzają nowoczesne rozwiązanie - kartę GoPass. Jest to osobista karta chip'owa, służąca jako skipass - po dokonaniu zakupu przez Internet konto karty zostaje zasilone tak, jak klasyczny karnet. Umożliwia to ominięcie kolejek do kas. Dodatkowo każdy narciarz będzie mógł po zalogowaniu na stronie internetowej sprawdzić statystki swojej aktywności na stoku - dokładną ilość przejechanych przez siebie kilometrów, wykresy zmiany wysokości oraz zdjęcia z tras.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do Na narty.sport.pl na FB !

Oszczędności

Karta GoPass pozwala też zaoszczędzić.  Na przykład cena jednodniowego karnetu w kasie w Jasnej - Chopoku w okresie sylwestrowym wynosi 37 euro - zakup za pomocą karty GoPass obniża tę cenę o 2 euro. Kupując wielokrotnie karnety jednodniowe uzyskujemy jeszcze niższe ceny. Karta zapamiętuje nasze zakupy i za czwarty do szóstego wykupionego karnetu jednodniowego zapłacimy już 31 euro,  a za siódmy i każdy następny dzień tylko 26 euro. Karnety wielodniowe gwarantują jeszcze większą oszczędność - do 20%.

GoPass to także program lojalnościowy. Pozwala na tańsze korzystanie z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, aquaparku "Tatralandia", czy zakupy w wybranych punktach gastronomicznych ze zniżką.

- Za każde wydane 1 euro w programie GoPass nasi klienci otrzymają jeden punkt. Sumarycznie zebrane punkty będzie można wymienić na konkretne produkty i usługi, jakie oferujemy w naszych ośrodkach - mówi Vladimir Šarafin, manager odpowiadający w TMR za rozwój programu GoPass.

Gdzie kupić kartę GoPass?

Żeby otrzymać kartę GoPass, należy zarejestrować się i wypełnić formularz na stronie www.gopass.sk oraz dokonać płatności online za wybrany karnet.

Karnety GoPass są już dostępne online. Więcej szczegółów, a także dokładne ceny karnetów obowiązujące w nadchodzącym sezonie w Jasnej, a także w ośrodkach Tatr Wysokich można sprawdzić na stronach Jasnej-Chopoku oraz Tatr Wysokich

Źródło: informacja prasowa