Bikini Ski 2013 w Jasnej - wszystkie nagrody dla Polaków!

Czy to już koniec zimy w słowackich Tatrach? Oczywiście nie! Warunki na trasach są znakomite, a w sobotę w Jasnej było naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą kilkudziesięciu śmiałków, którzy w bikini i kąpielówkach szusowali po tamtejszych stokach. Była dobra zabawa, piękne kobiety i odważni panowie.

Tytuły Miss i Mistera Bikini Ski zgarnęli Polacy. Jury w osobach Patrycji Kazadi oraz Eriki Barkolovej, również uczestniczek zjazdu w bikini miało trudny wybór. W tym roku Słowacy byli jednak bardzo gościnni i pozwolili nam wygrać, pewnie również dlatego, ze zjeżdżających zagrzewała liczna polska publiczność.

"W przyszłym roku oczekujemy dopingu jak na Pucharze Świata w Zakopanem" - z uśmiechem powiedziała Sylvia Artzova z Tatry Mountains Resorts organizatora imprezy - Od dzisiaj zaczynamy również wiosenna promocję na skipassy, do których klienci otrzymają 3 godzinny wstęp do Tatralandii za jedyne 9 euro. U nas zima trwa nadal, warunki są bardzo dobre, a szusowanie w marcowym słońcu z widokiem na wspaniałą panoramę Tatr jest dodatkową zaletą".

Po zjeździe uczestnicy bikini ski mogli od razu wskoczyć do basenu w Tatralandii, wszyscy bowiem, którzy popisali się odwagą zjeżdżając prawie na golasa, dostali darmowe wejściówki.

źródło: Jasna Nizke Tatry FB

Wieczorem dla wszystkich zgromadzonych gości ośrodka w Jasnej przygotowano specjalny program muzyczno - modowy. Obecnych w Happy End Club do czerwoności rozgrzał zespół IMT SMILE a występ 6 pięknych modelek z Czech i Słowacji na czele z Monika Marešová prezentujących nowe zimowe trendy 2013/2014 potwierdził, że w nowym sezonie będzie jeszcze piękniej i jeszcze bardziej kolorowo na stokach .

źródło: informacja prasowa