Polski Weekend - Po raz pierwszy na Słowacji

W dniach 25-27 stycznia w ośrodku narciarskim Jasna na Słowacji odbędzie się ?Polski Weekend?. Słowacy zapraszają na I edycję rodzinnego festiwalu, któremu towarzyszyć będą liczne atrakcje, m.in. koncerty Mariki, Ewy Farny, rodzinne konkursy z nagrodami czy nauka jazdy z aktorami znanymi z seriali m.in. Tomaszem Karolakiem, Joanną Jabłczyńską czy Maciejem Musiałem.

Jak reklamuje organizator: "Styczniowy festiwal to szansa na przeżycie weekendu pełnego wrażeń dla tych wszystkich, którzy lubią fantastyczne zimowe szaleństwo, jazdę na nartach lub snowboardzie oraz doskonałe muzyczne klimaty. Każdy, kto w weekend przyjedzie do Jasnej, znajdzie coś dla siebie".

Rodzinne, śniegowe szaleństwo

"W sobotę zaplanowaliśmy liczne atrakcje, m.in. slalom rodzinny oraz konkurs "śniegomistrzów", podczas którego mali i duzi artyści będą rzeźbić w przygotowanych wcześniej bryłach śniegowych a wszystko to, pod czujnym okiem aktorów Maćka Musiała oraz Magdaleny Popławskiej" - zachęca Sylvia Artzowa z firmy Tatry Mouintain Resorts, która organizuje "Polski Weekend"

Dla najmłodszych szkółka narciarska "Maxiland" przygotowała liczne zabawy, konkursy i animacje. Rodzice, którzy będą chcieli samodzielnie poszusować na trasach Chopoka, mogą umożliwić swoim pociechom postawienie pierwszych kroków na nartach lub snowboardzie pod okiem polskich celebrytów w ramach akcji "Gwiazdy uczą jeździć". Dedykowana szkółka dla uczestników Polskiego Weekendu będzie czynna w sobotę w godzinach od 8.30 do 10:30. "Serdecznie zapraszamy dzieciaki z rodzicami" - zachęca Artzova z ośrodka w Jasnej.

Gorączka sobotniej nocy w Klubie "Happy End":

Wieczorem każdego dnia "Polskiego Weekendu" organizatorzy zapraszają na koncerty i zabawę przy oprawie muzycznej DJ-ów z Polski i Słowacji. W piątek gwiazdą wieczoru będzie Marika z zespołem Spokoarmia, która zagra takie utwory jak "Momenty" czy "Moje serce". W sobotni wieczór zmieniamy klimat na rockowy, a gości klubu "Happy End" do wspólnej zabawy zachęci Ewa Farna.

Łączą nas Tatry

Impreza będzie sprzyjać integracji Polaków i Słowaków, którzy być może za kilka lat będą wspólnie będą organizować Zimowe Igrzyska Olimpijskie. "Planując event staraliśmy się przygotować szereg niebanalnych konkursów i zajęć integracyjnych, aby goście przyjezdni z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy czy innych krajów mieli zapewnioną wyśmienitą zabawę i możliwość poznania z jak najlepszej strony mnóstwa atrakcji ośrodka narciarskiego w Jasnej czy Parku Rozrywki Tatralandia w Liptovskim Mikulaszu" - powiedział Frantisek Soltis, dyrektor marketingu Tatry Mountain Resorts, która zarządza ośrodkami. "Liczymy na to, że kolejne imprezy realizowane wspólnie polsko - słowackimi siłami będą sprzyjały rozwijaniu kontaktów i przyjaźni i promocji pięknych Tatr, które nas tak pięknie łączą".

Harmonogram oraz szczegóły programu znajdziesz na stronie nartysłowacja.pl oraz na Facebook'u

Ceny noclegów oraz karnetów oraz informacja o ośrodku na stronie  www.jasna.sk ;

"Instrukcja obsługi" ośrodka Jasna-Chopok w artykule redakcyjnym Na narty.sport.pl

źródło: Informacja Prasowa TMR