Słowacja first minute. Kupując wcześniej karnet zaoszczędzisz pieniądze

Słowacy przygotowali atrakcyjne promocje dla amatorów białego szaleństwa. Narciarze, który już teraz kupowaliby skipassy, mogą zaoszczędzić nawet 60 euro na 10-dniowym karnecie. Promocje obowiązują w siedmiu ośrodkach i aquaparku Tatralandia. Akcja trwa do 21 grudnia, karnety można wykorzystać przez cały sezon.

- Bilety są imienne i aby je zakupić,  trzeba oprócz dokumentu tozsamości przedstawić zdjęcie - mówi Katarina Sarafinova, dyrektor komunikacji i PR. - Wystarczy jeden wspólny skipass, by poszaleć na nartach w siedmiu najlepszych ośrodkach na Słowacji i w aquaparku Tatralandia. Ofertę skierowaliśmy do wszystkich, którzy wcześniej planują urlopy. Karnety można wykorzystać przez cały sezon zimowy.

Wejściówki po promocyjnych cenach można zakupić online na stronie skipass.jasna.sk , w sieci Ticketportal lub w ośrodkach Tatra Mountain Resorts.

Porównujemy ceny w przedsprzedaży i w sezonie.

I tak: karnet dla dorosłej osoby na 10 dni kosztuje obecnie 260 euro, a w sezonie będzie kosztował 320 euro; seniorzy i juniorzy na takim samym karnecie mogą oszczędzić 48 euro, a dzieci 42 euro.

Podobne oszczędności można poczynić na skipassach 15-dniowych oraz całosezonowych. Trzeba przy takich zakupach pamiętać, że skipass jest imienny i nie można go sprzedać lub używać wymiennie w kilka osób.

Specjalne karnety na ten sezon obowiązują we wszystkich ośrodkach Tatra Mountain Resort: na północnym i południowym stokach Chopoka, w Tatranskiej Lomnicy, Štrbskim Pleso, Starým Smokovcu oraz w Śnieżnym Parku Donovaly, w Vekiej Raczy, Ošeadnicy, Maline Brdo we Vratnej oraz w Tatralandii.

Jak co roku w TMR dzieci poniżej szóstego roku życia mogą jeździć bezpłatnie. Dzieci w wieku 6-12 i seniorzy powyżej 60 roku życia mają korzystne zniżki. Ponadto rabaty przewidziano dla nastolatków do 17 roku życia oraz posiadaczy kart Euro 26.

Więcej informacji można znaleźć na polskojęzycznej stronie TMR .

O innych promocjach piszemy na facebooku na narty.sport.pl