Family Ski Park Bert

Urocza dolina Prkenný Dul, w której znajduje się nasz ośrodek należy do miasta Žaclér. Dzięki swojemu położeniu i infrastrukturze Žaclér i jego mikroregion oferują doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku.

Ośrodek spółki akcyjnej BRETCZ oferuje swoim gościom kompleksowe wyposażenie. Po pierwsze, jest w lesie, a po drugie - wszędzie stąd blisko. Jest stąd kawałek do Polski, 10 km do Trutnova, 15 km do Jańskich Łaźni i 30 km do Peca pod Snieżką. Wystarczy kilka minut by znaleźć się na grzbietach Rýchor. Jeśli zdecydują się Państwo spędzić u nas urlop, będą Państwo mieszkać w stylowych chatach, które spełniają najwyższe standardy. 2-osobowa kolej krzesełkowa, wyciąg talerzykowy poma, park zimowy dla dzieci z matą podjazdową i szkołą narciarską - spełniają najwyższe kryteria rodzinnego ośrodka, a także ośrodka dla narciarzy zaawansowanych. W sezonie 2008 otworzono całkowicie nową restaurację oferującą specjalności regionalne oraz dania kuchni czeskiej i europejskiej. W centralnym budynku ośrodku istnieje możliwość skorzystania z centrum fitness, wellness, fińskiej sauny, krio-komory, jacuzzi oraz masaży. Można też skorzystać z klubu z bilardem, "strzałkami" (darts) i "piłkarzykami". Zaawansowani narciarze mają w sąsiedztwie stoki większego ośrodka. To wszystko wraz ze wspomnianym zakwaterowaniem daje uczucie satysfakcji za przystępną cenę.

  • Jazda na nartach Trasy zjazdowe są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych narciarzy. W czasie jazd wieczornych przyjemność znajdą tu także bardziej doświadczeni narciarze. Trasy są sztucznie naśnieżane i ratrakowane. Można skorzystać z 3 wyciągów, na których obowiązuje jeden karnet. Przed snowboardzistami nie zamykamy bramek.
  • Park zimowy dla dzieci Park zimowy dla dzieci znajduje się przy wyciągu linowym (100 m) dla początkujących. Jest w nim ruchoma taśma oraz gumowe pomoce z bajkowymi motywami dla najmłodszych. Regularnie odbywają się tu dni z grami i słodkimi nagrodami.
  • Szkoła narciarska Nasza szkoła narciarska i snowboardowa opiera się na absolwentach FTVS oraz na instruktorach z doskonałym przygotowaniem sportowym. Nauczamy na terenie własnej narciarskiej areny. To teren odpowiedni dla najmniejszych, ale też dla tych, którzy nie nauczyli się jeździć na nartach w młodości. Dziecięca arena jest wyposażona w pomoce ozdobione w różne motywy, a dzieci uczą się poprzez zabawę. Nowe metody treningowe oraz przyjazne podejście nauczy małych narciarzy nie bać się i pobudzi ich zainteresowanie narciarstwem. W cenie nauki każdemu uczniowi oferujemy korzystny karnet na wyciąg dziecięcy.
  • Snow tubing Zabawna, zwariowana jazda na gumowych kołach. Specjalny wyciąg wwozi, następnie zjeżdża się w dół specjalnym korytarzem śnieżnym. Szybka jazda w dół pełna adrenaliny i zakrętów. Tak samo dobra zabawa dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Wszystko jest zorganizowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
  • Wypożyczalnia W ośrodku można wypożyczyć letni i zimowy sprzęt sportowy (narty, snowboard, tenis, rowery górskie), w miesiącach letnich są korty, kąpielisko sztuczne i naturalne, kręgle, tenis stołowy.

Inne usługi:

Zakwaterowanie Oferujemy Państwu zakwaterowanie w stylowych chatach z 64 łóżkami, z czego 11 dostawek i w 3 apartamentach w głównym budynku, w którym jest 12 łóżek. Pokoje są usytuowane na poddaszu chat. Na parterze jest do dyspozycji łazienka, wspólne pomieszczenie z kominkiem, urządzeniami sanitarnymi i małą kuchnią z jadalnią. tygodniowy cykl zakwaterowania trwa od niedzieli od 16.00 do niedzieli do 10.00, prosimy o przestrzeganie czasów przyjazdu (po 16.00) i odjazdu (do 10.00) wymagamy kaucji 1.000 Ke za każdy klucz do pokoju cena obejmuje zakwaterowanie bez śniadania; pobyty grupowe są z pełnym wyżywieniem kolacje lub pełne wyżywienie można wykupić w budynku administracyjnym ośrodka w restauracji "Na Bretu". telefon jest do dyspozycji w budynku administracyjnym. płatności nie są zwrotne, nie ma zwrotów za wcześniej zakończony pobyt. Można wybrać chaty dla 7-8 lub 13-14 osób. Są najlepsze dla rodzin, które wynajmują całe domki lub dla grup, które chcą na jakiś czas zapomnieć o świecie na zewnątrz. Według liczby łóżek oferujemy pokoje: 4-osobowe, 3-osobowe z przystawką i 3-osobowe. Zarówno mniejsze, jak i większe chaty mają sypialnie na strychu z 3 i 4 łóżkami. Wyposażenie chat: TV, SAT, wyposażona kuchnia, pościel, przechowalnia nart, w większych chatach kominek.

Restauracja Nasza gospoda jest w stylu lokalnym, z drewnianą boazerią. Powstała jako obsługa zakwaterowania, ale otwarta jest 7 dni w tygodniu przez cały rok. W karcie każdy znajdzie coś dla siebie, od zupy do specjały. Naszą specjalnością są ryby, które hodujemy w stawie i przygotowujemy według specjalnych przepisów. Można u nas wypróbować dziczyzny, dań na drewnianej desce, włoskich makaronów czy dań wegetariańskich. Zawsze chętnie przygotowujemy dania dla najmłodszych gości naszej stylowej gospody. Życzymy smacznego!

Wellness Do części "Sport i relax" należy nowo wybudowany kompleks zawierający wellness, fitness i kasino, gdzie można zażyć odrobinę relaksu i zabawy