Hyncice pod Sušinou - Ski Areál Kralicák

Spokój, dogodny dojazd i ponadstandardowy poziom usług - oto co, oferuje ośrodek narciarski Kralicák. Nie wahajcie się więc i przyjeżdżajcie z całą rodziną. Wszyscy narciarze, zarówno zaawansowani, jak i całkowicie początkujący, znajdą tu coś dla siebie!

Oferta:

  • 10 tras zjazdowych dla wszystkich kategorii narciarzy i snowboardzistów
  • 1 kolejka i 6 wyciągów orczykowych
  • Trasy biegowe
  • Szkoła narciarska i snowboardowa
  • "Śnieżna szkółka" z licznymi atrakcjami i możliwością opieki nad dziećmi
  • Wypożyczalnia i serwis nart, nart biegowych i snowboardów
  • Oraz szeroka oferta wyżywienia, zakwaterowania i relaksu

Wybierając się do nas, nie musicie śledzić prognoz pogody i czekać na odpowiednią pogodę. Zapewniamy doskonałą jazdę dzięki nowoczesnemu systemowi naśnieżania ze śnieżnych armatek. Długie kolejki do wyciągu są męczące? Zgoda! Dlatego zamontowaliśmy bezdotykowe bramki.

A na koniec dobra rada dla tych, którzy polubili nas ośrodek i chcieliby tu wrócić. Proszę zarejestrować się do Klubu Králicák, aby zyskać 10% zniżkę na karnety i wiele innych promocji.

W trakcie budowy jest przygotowanie terenu dla nowego Snowparku , który Państwu zagwarantuje pełnowartościowe przeżycia adrenaliny z skoków i pokonywania innych przeszkód.

SKI AREÁL KRALICÁK Na trasach nie tolerujemy osób jeżdżących ryzykownie i nieodpowiedzialnie, dbamy o przestrzeganie międzynarodowych zasad FIS. Mamy 10 tras zjazdowych wszystkich kategorii trudności o całkowitej długości 7,6 km. Działa kolejka oraz 6 narciarskich wyciągów. W całym ośrodku można korzystać z bezdotykowych bramek, przejeżdżając przez które nie trzeba wyjmować karnetu z kieszeni. Jeden skipass jest ważny na wszystkich wyciągach ośrodka.

1. Trasa ze spokojnym początkiem, ciekawym środkiem, i dającym adrenalinę końcem. 2. Krótka łączka do ćwiczenia. Nie muszą Państwo tu jeździć z dziećmi, jest możliwość doglądania dzieci przez cały czas. 3. Szeroka trasa z ciekawym początkiem, idealna do nauki skrętów. 4. Szeroka, średnio trudna trasa, gdzie każdy może znaleźć swoje idealne tempo. 5. Przyjemna trasa dla dzieci i rodziców z wieloma niezbyt trudnymi przeszkodami terenowymi, w tym trasą po grobli stawu. 6. Długa i spokojna, ale nie nudna trasa. Po prostu niczym niezakłócony zjazd! 7. Szeroka, niezbyt trudna trasa, z której skorzystają też najmłodsi.. 7a. Połączenie- łagodna trasa łącząca wschodnią i zachodnią cześć ośrodka po stronie Hyncické. 8. Dla tych, którzy wolą raczej w spokoju objechać z boku naszą najtrudniejszą trasę, ale chcą spotkać się na dole z trasą czarną. 9. Trudna trasa zjazdowa, która przetestuje Państwa narciarskie umiejętności. W tym sezonie trasa Sušina (Pánská) została przedłużona do 850 metrów. Adrenalina gwarantowana! 10. Trasa blisko parku dziecięcego, gdzie najmłodsi mogą ćwiczyć jazdę na wyciągu Jednocześnie do transportu narciarzy do wyciągu Sušina. Jedenasta mini-trasa znajduje się w naszej szkółce śniegowej. Ma powierzchnię 1500 m kw. , z różnicą poziomów 5 m, własnym oświetleniem, 40-metrową dziecięcą liną, karuzelą narciarską, trampoliną, namiotem, postaciami zwierząt, bramkami slalomowymi, NOWOŚCI 2011/2012!

  1. Wydłużyliśmy trasę czarną Sušina (Pánská) do 850 m, a tym samym zmieniliśmy jej parametry i jest to atrakcyjny element stale rozszerzającej się oferty dla narciarzy i snowboardzistów..
  2. Nový Snowpark dla początkujących i zaawansowanych. Snowpark oferuje wspaniałe przeżycia w tym skoczniami i 12 przeszkodami. Snowpark ma własny 350-metrowy wyciąg.
  3. Zapraszamy do nowej szkoły narciarskiej, gdzie Państwa dzieci będą pod opieką profesjonalnych instruktorów, a Państwo mogą cieszyć się jazdą na stokach.

Dla narciarzy biegowych Jeśli chcą Państwo jeździć blisko domu, można skorzystać z 2 krótszych tras (0,7 i 3 km). Dostępne poprzez wyciąg bezpośrednio z parkingu. Trasy mają minimalne różnicę poziomów, jedno okrążenie pokonają nawet dzieci. Obie trasy są codziennie utrzymywane. Prawdziwi sportowcy i miłośnicy pięknych widoków mogą wyjechać wyciągiem na szczyt i włączyć się do Magistrali Jesienickiej. Jej całkowita długość wynosi ok. 150 km z wieloma odgałęzieniami i wariantami trasowymi i nowym połączeniem z ośrodkiem Doln~ Morava. Długość i trudność trasy można wybrać samemu. Przy trasie możliwość odpoczynku i wyżywienia. Mapę Magistrali w ośrodku mogą dostać Państwo za darmo w każdej kasie.

Godziny otwarcia Codziennie 9.00 - 16.00

Gastronomia - na terenie całego ośrodka dostępne dobrej jakości wyżywienie.

Jak do nas dojechać Ośrodek Kralieák jest położony w Wielkim Jesioniku, około 200 km od Pragi, 150 z Brna, 80 km z Ołomuńca. Przyjazd samochodem Najlepszą trasa jest z Šumperka w kierunku na Hanušovice (15 km). W Hanušovic~ch skręcić w lewo w kierunku na Král~ky i po około 2 km skręcić w prawo na Staré M'sto. Około 2km przed Starým M'stem skręcić w lewo na Hyneice pod Sušinou. Droga jest dobrze oznaczona naszymi znakami. W zimie proszę pamiętać o łańcuchach na kołach. Mamy 4 parkingi z około 220 miejscami. (St ~brnice 80, Hyneice - górny 50, średni 100, dolny 40 aut). Parkingi są darmowe.