''Odjazdowa Zima'' na Szrenicy

Najdłuższa, najszybsza i oczywiście najnowsza - kolej linowa na Szrenicę ''Karkonosz - Ekspress'' już jeździ, ale w sobotę 22 stycznia przy okazji imprezy ''Odjazdowa Zima'' będzie miała swoje oficjalne otwarcie. Na wszystkich, którzy tego dnia zakupią karnet czeka upominek. Atrakcji będzie zresztą znacznie więcej.

Starsi i młodsi narciarze, którzy będą się chcieli tego dnia sprawdzić w rywalizacji na stoku będą mogli wziąć udział w ''Amatorskim Pucharze Trójki''.

Podczas ''Odjazdowej Zimy'' przy dolnej stacji kolei linowych na Szrenicę otwarte zostanie centrum testowe nart zjazdowych. Będzie można sprawdzić i poszusować na różnych typach dwóch desek: na szybkich i agresywnych typu race, na najpopularniejszych i najczęściej kupowanych allround, czy na zdobywających coraz większa popularność all mountain.

To jednak nie koniec. Z myślą o fanach skialpinizmu oraz wędrówek na rakietach śnieżnych, którzy doceniają szlaki w okolicach Szklarskiej Poręby odbędzie się pierwszy ''Sprint Karkonoski w Skialpinizmie''. Imprezie będą towarzyszyć pokazy sprzętu skiturowego oraz lekcje chodzenia na rakietach śnieżnych.

Dołącz do nas na Facebooku