Bądź sprytny i kup już teraz sezonówkę w Szczyrk Mountain Resort

Ośrodek Szczyrk Mountain Resort wprowadził właśnie bardzo atrakcyjną ofertę dla narciarzy.

Sezonówka to jak nazwa wskazuje karnet umożliwiający korzystanie z ośrodka w Szczyrku przez cały sezon. Aktualna promocja umożliwia nam szusowanie w Szczyrk Mountain Resort do końca sezonu praktycznie za darmo!

Jak to możliwe? Zapłać 200 zł w przedsprzedaży za Sprytną Sezonówkę na sezon 2018/2019. Z przedpłatą automatycznie możesz szusować na stokach w ośrodku Szczyrk Mountain Resort bez ograniczeń aż do końca bieżącego sezonu narciarskiego 2017/2018, tzn. nawet do Świąt Wielkanocnych. Dopłatę w wysokości 499 zł uregulujesz dopiero jesienią, a w przyszłym sezonie będziesz jeździć bez ograniczeń!

.. Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera

Warto tutaj zaznaczyć, że dzienny karnet w ośrodku kosztuje 99 zł dla osoby dorosłej. Tak więc przy zakupie Sprytnej Sezonówki jeździsz za darmo już od szóstego dnia korzystania z karnetu.

Jeśli nie jesteś zainteresowany skipassem sezonowym w Szczyrku, sprawdź możliwość sprytnej przedpłaty skipassu sezonowego w słowackich ośrodkach TMR lub w Szpindlerowym Młynie. Oferta ważna jest od 19.03 i gwarantuje możliwość jazdy na nartach dodatkowo do końca tego sezonu.

Jeśli na wiosnę nie przedpłaciłeś sobie Sprytnej Sezonówki, zawsze masz możliwość zakupienia jej od 1.9.2018 w regularnej cenie za 899zł/dorosły, 719zł/junior lub senior a 629zł/dziecko

Dokładną informację na temat Sprytnej Sezonówki znajdziesz tutaj: https://www.gopass.pl/sprytna-sezonowka#expansions

.. Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera