Szczecin: z Gubałówki na byle czym

Księżniczka Neytiri, Czarna Perła i Klocki Logo te pojazdy zwyciężyły szaloną rywalizację w zjeździe na byle czym, czyli zawodach Crazy Slide 2, które w weekend odbyły się na Gubałówce... w Szczecinie.

W drugiej edycji Crazy Slide wystartowało 19 zespołów liczących w sumie 55 osób. Zasady były proste. uczestnicy rywalizacji na własnoręcznie skonstruowanych niecodziennych pojazdach musieli zjechać po stoku Gubałówki. Szalone pomysły zawodników były oceniane przez jury i mocno dopingującą ich publiczność. A było kogo dopingować, bo uczestnicy wykazali się ogromną inwencją twórczą. Na stoku pojawiły się tak szalone śnieżne bolidy jak m.in. Iron Man na rakietowych sankach, piracki statek Czarna Perła, czteropak piwa czy stadion.

Do finałowej rywalizacji weszło 12 pojazdów. W tym najwięcej nagród, bo aż trzy, zgarnęła Czarna Perła (najlepszy pojazd dwuosobowy, najlepszy pojazd filmowy, nagroda publiczności).

Crazy Slide 2Crazy Slide 2 W zawodach wzięła udział także jedna z bohaterek filmu Avatar, fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta

Zwycięzcy Crazy Slide 2:

Pojazd jednoosobowy:

Miejsce I - Księżniczka Neytiri

Miejsce II - Stadion Dla Szczecina

Miejsce III - Iron Man

Pojazd dwuosobowy:

Miejsce I - Czarna Perła

Miejsce II - Smerfoteletransporter

Miejsce III - Top Gear - Stig

Pojazd Wieloosobowy

Miejsce I - Klocki Logo

Miejsce II - Dzikusy

Miejsce III - Pikantne Marchewy

Pojazd Publiczności - Czarna Perła

Dołącz do nas na Facebooku