PERFECT FIT

KIEDY DOSKONAŁOŚĆ NA ZEWNĄTRZ ŁĄCZY SIĘ Z PERFEKCJĄ WEWNĄTRZ

Idealnie dopasowany but narciarski? Tak! To możliwe dzięki PERFECT FIT od HEAD.

 

PERFECT FIT, czyli rewolucyjny system dopasowania, opracowany przez markę HEAD, zapewnia maksymalny poziom precyzji, komfortu oraz trwałości. But z technologią PERFECT FIT idealnie dopasowuje się do stopy, gwarantując idealny przekaz energii.

 

But wewnętrzny w technologii PERFECT FIT wykonany jest w całości (łącznie z językiem) ze specjalnej mieszanki tworzyw PE i EVA, która jest materiałem termoformowalnym. W odróżnieniu od stosowanych dotychczas technologii but wewnętrzny dopasowuje się w całości, a ponadto jednocześnie do stopy i do skorupy buta. Sam proces dopasowania jest bardzo prosty. Cały but wygrzewany jest przez 5 minut w temperaturze 80°C, następnie należy buta założyć, dopiąć klamry oraz odczekać kolejne 10 minut aż do ostygnięcia materiału. Co bardzo istotne - proces ten można powtórzyć nieskończoną ilość razy.

 

Już teraz można osiągnąć idealne dopasowanie buta narciarskiego wybierając jeden z modeli z linii HEAD Challenger, Vector, Adapt Edge lub Venture w wybranych sklepach na terenie całej Polski.

 

Zapraszamy do zapoznania się z zimową kolekcją marki HEAD na www.head.pl

 

HEAD - WHAT'S YOUR LIMIT?