Tymczasem w górach... [KONKURS]

Wrzuć swoje zdjęcie lub grafikę na Facebooka i wygraj atrakcyjne, górskie nagrody. Liczy się oryginalna interpretacja tematu i popularność pracy. Spośród 15 odpowiedzi z największą ilością głosów jury redakcji nanarty.sport.pl i off.sport.pl wybierze trójkę zwycięzców. Na najlepszych czeka kask Narciarski Uvex Core Range, zimowe rękawice do smartphona The North Face, bielizna narciarska Odlo i inne nagrody.

"Meanwhile in..." to popularny zwrot w języku angielskim, pod którym ukrywa się wiele dowcipnych, kuriozalnych publikacji. Ponieważ zima 2013/14 traktowała nas z przymrużeniem oka, tak samo potraktujemy ją. Zachęcamy do odwiedzenia naszej aplikacji konkursowej i opublikowania zdjecia lub grafiki na, bardzo szeroko rozumiany temat "Tymczasem w górach..."

PRZEJDŹ DO APLIKACJI KONKURSOWEJ

Wy, użytkownicy, wybieracie 15 najciekawszych prac, z których redakcja Nanarty.sport.pl i Off.sport.pl wybierze trójkę zwycięzców.

Nagrody

1. Kask Uvex Hlmt 5 Pure rozmiar 59-62 cm oraz Odlo Giftpack Sochi Czapka + Tuba

2. Rękawice The North Face Etip Facet rozmiar M oraz czapka Black Diamond Cooper

3. Damska koszulka termiczna z długim rękawem ODLO Evolution Warm w rozmiarze S

Konkurs trwa do 10.03.2014 do godziny 22.00. Wspiera nas w nim Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu. PSF pod patronatem PZU prowadzi akcję Z myślą o bezpieczeństwie , w ramach której przez całą zimę i wczesną wiosną w Tatrach odbywają się kursy lawinowe, skiturowe i skialpinistyczne .

PRZEJDŹ DO APLIKACJI KONKURSOWEJ