Rozstrzygnięcie konkursu "Odkryj Ski amade"

Ski amade - jeden z najatrakcyjniejszych terenów narciarskich w całej Europie. 5 regionów i aż 25 stacji narciarskich na jednym karnecie. Wszystko to nieopodal Salzburga - malowniczego miasta kultury i sztuki. Po trwającym dwa tygodnie konkursie jury wyłoniło ośmioro zwycięzców konkursu "Odkryj Ski amade".

Przede wszystkim, nie było nam łatwo. Wymarzony dzień w Ski amade dla większości z Was wygląda podobnie - wstać jak najwcześniej rano, najlepiej jeszcze przed budzikiem i jeździć tak długo, jak się tylko da. Dalej pozostawała zabawa w apres ski, a na wieczór wizyta w termach i restauracjach. Rozumiemy to - nasz wymarzony dzień wyglądałby podobnie.

Pierwszą nagrodę postanowiliśmy zatem przyznać Panu Łukaszowi K., który najbardziej ze wszystkich uczestników puścił wodze fantazji i wymarzonego dnia wystartował w zawodach Mistrzostw Świata w Schladming. Ciach!

17 luty 2013 r. Mistrzostwa Świata w Schladming. Staję na starcie slalomu. Za mną szczyt Planai a wokół niezwykła panorama Styrii. Bajkowa kraina otulona białym puchem. Na ten dzień czekałem całe życie. Po pierwszym zjeździe prowadzę ale mam tylko 0,1 sek. przewagi nad drugim zawodnikiem. Mimo przejazdu moich konkurentów stok jest przygotowany perfekcyjnie - tak jak na całym obszarze Ski amadé. Startuję. Adrenalina uderza całą mocą. Nieśmiało przejeżdżam obok pierwszej tyczki. Ciach. Czerwone narty z precyzją mijają kolejne. Ciach. Pozytywne emocje kibiców dodają mi jeszcze więcej energii. Ciach. Maksymalne 48% nachylenie stoku daje w kość. Ciach. Nabieram zawrotnej prędkości. Ciach. Nie myślę już o niczym. Ciach. [w myślach]Czy aby na pewno wyłączyłem żelazko w pokoju? Ciach. Ostatni wysiłek. Ciach. Ciach. Jestem na mecie. Pierwszy! Podnoszę ręce w geście triumfu. Prawdziwe białe szaleństwo. I w tym momencie niespodziewanie budzę się siedząc na łóżku przed telewizorem. Widzę jak kolejny zawodnik jedzie tą przepiękną i wymagającą trasą. Westchnąłem: ehhh... Ski amadé. Tam marzenie o szaleńczej jeździe staje się osiągalne jak nigdzie indziej.

Pan Łukasz wygrywa główną nagrodę, czyli następujący zestaw:

1. Dowolnej narty z kolekcji Atomic z sezonu 2012/13,

2. Dwa sześciodniowe karnety Ski amade ważne w sezonie zimowym 2012/13,

3. Weekend w Salzburgu dla dwóch osób czyli 2 noclegi w hotelu 4* ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym typu standard oraz 2 karty turystyczne Salzburg Card, ważne do 31.12.2013 roku z wyjątkiem sezonu festiwalowego, adwentu, Bożego Narodzenia i sylwestra

Czekamy na zdjęcia z wyjazdu!

Drugie nagrody, czyli cztery dwuosobowe zaproszenia na weekend w Salzburgu dla dwóch osób, tj. dwa noclegi w hotelu 4* ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym typu standard oraz dwie karty turystyczne Salzburg Card, ważny do 31.12.2013 roku z wyjątkiem sezonu festiwalowego, adwentu, Bożego Narodzenia i sylwestra otrzymują:

Łukasz B., Kinga S., Bartosz Sz. i Dominika P.

Trzy sześciodniowe skipassy obowiązujące w regionie Ski amade, ważne w sezonie zimowym 2012/13 trafią natomiast w ręce:

Jakuba M. , Katarzyny i Doroty Ł.

Zwycięzcom gratulujemy! Trafią do Was maile z potwierdzeniem wygranej. Wszystkim pozostałym bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie i zapraszamy do kolejnych. Żeby być na bierząco, najlepiej śledzić profil Na narty.sport.pl na Facebook'u .