Burn wspiera Kasię Rusin

Jedna z najlepszych polskich snowboardzistek dołącza do polskiego teamu Burn, w skład którego wchodzą również Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomek Wolak.

Do silnego teamu wspieranego przez producenta napoju energetyzującego dołączyła Kasia Rusin - jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich snowboardzistek.

Pochodząca z Krakowa zawodniczka do swoich największych sukcesów zaliczyć może m.in. zwycięstwa w konkurencji slopestyle na Pucharze Świata w Bardonecchia i Pucharze Europy w Les 2 Alpes. Na tych samych imprezach Rusin zajęła odpowiednio ósme i pierwsze miejsce w konkurencji halfpipie.

W ostatnich dwóch sezonach wpierana przez Burn zawodniczka ugruntowała swoją pozycję jako czołowa specjalistka od slopestyle'u w kraju zwyciężając w Mistrzostwach Polski w tej konkurencji. Rusin należy także do kadry narodowej w halfpipie.

"Jest utalentowana, zmotywowana, niezwykle miła, dobrze wygląda i ma świetny styl. Nie boi się dużych skoczni i świetnie radzi sobie w halfpipie ." - mówi o swojej koleżance z teamu Burn Michał Ligocki, najlepszy polski zawodnik startujący w halfpipie.

W najbliższy piątek Kasia wystartuje w półfinałach konkurencji slopestyle na World Snowboard Championship 2012 w Oslo.

Więcej informacji na temat zawodniczki znaleźć można na stronach:

teamburn.blogspot.com

rusinsisters.blogspot.com