Ruszyły rejestracje do Red Bull Zjazd na Krechę

Snowboardziści i snowboardzistki, narciarze i narciarki! Od dziś (1 lutego) możecie się zgłaszać do nadchodzącej edycji Red Bull Zjazd na Krechę!

Wszyscy chętni powinni zarejestrować się na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl do jednego z trzech przystanków eliminacyjnych. Sesje kwalifikacyjne odbędą się w: Krynicy-Zdrój (12 lutego), Szczyrku (19 lutego) i Zakopanem (25 lutego). 300 najlepszych zawodników weźmie udział w finałowym zjeździe, który rozegrany zostanie 26 lutego po słowackiej stronie Tatr - w Tatrzańskiej Łomnicy.

Aby wziąć udział w zawodach, wystarczy mieć ukończone 16 lat i nie bać się szybkiej jazdy na nartach lub desce. Każdy chętny powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.redbullzjazdnakreche.pl , wnieść opłatę startową, a następnie spróbować swoich sił w jednym z przystanków eliminacyjnych. Istnieje również możliwość zgłoszenia się do rywalizacji bezpośrednio przed eliminacjami (Krynica-Zdrój, Szczyrk, Zakopane) - na miejscu w biurze zawodów. Najszybsi w eliminacjach będą mieli nie tylko zagwarantowany strat w wyścigu finałowym ale również nagrody rzeczowe - w tym kamery GoPro Hero Naked i plecaki Dakine.

PROGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2012

ELIMINACJE:

. 12 LUTEGO - KRYNICA - ZDRÓJ, SŁOTWINY

. Rejestracja zawodników w godz. od 09.00 do 11.30 w biurze zawodów

. Potwierdzenie zgłoszeń internetowych w biurze zawodów - w godz. 9.00-10.00

. Start zawodów o godzinie 12.20

. 19 LUTEGO - SZCZYRK, JULIANY

. Rejestracja zawodników w godz. od 09.00 do 11.30 w biurze zawodów

. Potwierdzenie zgłoszeń internetowych w biurze zawodów w godzinach od 9.00 do 10.00

. Start zawodów o godzinie 12.20

. 25 LUTEGO - ZAKOPANE, POLANA SZYMOSZKOWA

. Rejestracja zawodników - w godz. 12.00-16.30

. Potwierdzenia zgłoszeń internetowych - w godz. 12.00-14.00

. Start zawodów o godzinie 18.30

. FINAŁ RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ:

. 26 lutego - Tatrzańska Łomnica, Słowacja

. Start zawodów o godzinie 08.30

****

Zawody Red Bull Zjazd na Krechę są przeznaczone dla wszystkich powyżej 16 lat, umiejących jeździć na nartach lub desce i czujących się na siłach, by pokonać wymagającą trasę. W ramach zawodów, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej (bez względu na kategorię i płeć) oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody rzeczowe od firm Head, Dakine, GoPro oraz Red Bull MOBILE o wartości blisko 30 000 zł.

Więcej informacji na www.redbullzjazdnakreche.pl