Folklor II Full HD dostępny w sieci

Folklor II Full HD już dostępny za darmo w internecie. Mimo wyjątkowo słabej zimy udało się zebrać ilość materiału wystarczającego na utrzymanie widza w napięciu przez 34 minuty.

Folklor II, jak nazwa wskazuje jest drugim filmem stworzonym przez ekipę Modest South ( www.modestsouth.com) przy wsparciu firmy Modest South Wear (www.modestsouthwear.com)

W filmie występuje czołówka polskiej sceny freeski z takimi riderami jak:

Bartek Sibiga, Piotr Wojarski, Marek Doniec, Szczepan Karpiel, Marcin Pospiech, Robert Szul, Piotr Pinkas, oraz z kilkoma znajomymi z Czech i Słowacji: Mario Skala, Natalia Slepecka, Maty Vranek.

Za nakręcenie i zmontowanie filmu odpowiedzialny jest Michał Całka, oraz ekipa Roadkill Productions, która w całości zrobiła zamykający film segment Marka Dońca.

Większości muzyki do filmu udzielili Polscy artyści sceny Hip-Hop z Grubsonem na czele.

Film został nakręcony głównie w Austrii, Włoszech i na ulicach Polskich miast. Znajdziecie tu takie lokacje jak:

Livigno Mottolino ( mottolino.com ), Kaunertal ( kaunertal.com ), Dachstein ( dachstein.at ), Hintertux ( hintertuxergletscher.at ), oraz Bukvec w Czechach ( parkowadolina.pl )

Więcej szczegółów o filmie, relacje z premier i wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie pod adresami: www.modestsouthwear.com , oraz modestsouth.blogspot.com.

Życzymy udanego seansu!

Folklor II The Movie from Michael Ten Calka on Vimeo .