Na początek kraina Pepsi płynąca.
Następnie zupełnie przerażająca reklama. Czy ludzie kiedyś myśleli, że wystarczy coś powiedzieć głośno i pewnym siebie tonem a inni w to uwierzą? Zaraz, to chyba nadal tak działa.
To natomiast jest absolutnie nieprawdopodobna w swoim kiczu i bezmyślności reklama. Z kategorii "tak głupie, że aż fajne".
I na koniec coś odrobinę bardziej współczesnego. Śmieszna reklama stoku narciarskiego. Bawcie się dobrze.