Harricana - futra z recyklingu

Ciekawostka dla wszystkich, którzy chcą być modni na stoku ale sumienie nie pozwala im czerpać korzyści z zabijania zwierząt. Kanadyjska firma produkująca futra z odzysku. Oryginalne i gustowne kurtki narciarskie.

kurtka Rossignol Field Down JKTkurtka Rossignol Field Down JKT PM Sport, Rossignol Dobra wiadomość dla ekologicznych modnisiów stokowych. Wszystkie panie (i panowie), którzy chcieliby zadać szyku swoją kreacją na stoku albo poza nim powinni zainteresować się ofertą proponowaną przez Kanadyjczyków zajmujących się recyklingiem futer. Na czym rzecz polega? Pomysł, jak większość genialnych konceptów, jest banalnie prosty. Firma skupuje stare, używane futra; a następnie dokonuje ich renowacji i voila. W ten sposób uzyskane futra używa następnie przy produkcji swoich produktów (na rękawy, do kaptura, etc.). Dzięki temu możemy cieszyć się z posiadania kurtki narciarskiej z elementem absolutnie prawdziwego futra a jednocześnie ze spokojnym sumieniem mieć świadomość, że nie przyczyniliśmy się do zabicia żadnego zwierzęcia. To trochę jakby, wbrew przysłowiu mówiącemu, że się nie da: zjeść ciastko i mieć ciastko.

kurtka Rossignol BOX DOWN PR JKT Wkurtka Rossignol BOX DOWN PR JKT W PM Sport, Rossignol

Firma Harricana zajmuje się nie tylko ubraniami sportowymi, narciarskimi ale takie również ma w swojej kolekcji.

Na polskim rynku, jeżeli ktoś nie miałby ochoty sprowadzać swojej kurtki narciarskiej aż z dalekiej Kanady, futra z recyklingu made by Harricana oferuje firma PM Sport.

Więcej informacji na: www.harricana.qc.ca