Blizzard Cochise nartą roku 2011!

To nie pomyłka - nowy rok dopiero co się zaczął, a my już znamy narty 2011 roku! Co ciekawe tych desek nie ma jeszcze nawet w sklepach, a już zbierają nagrody. Mowa o nartach Blizzard Cochise, które zgarnęły Europejską Nagrodę Narciarską podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Mody Sportowej (ISPO) w Monachium.

Cochise to narty skierowane do użytkowników, którzy lubią szaleć głównie poza wytyczonymi i przygotowanymi trasami. Dzięki zastosowaniu technologii Flip Core (bambusowy rdzeń) - rocker (profil narty) uzyskał naturalny kształt gwarantujący dużą stabilność na śnieżnych puchu.

''Firma Blizzard dokonała kolejnego kroku w ewolucji rockera, dzięki czemu skorzystają wszyscy narciarze'' - napisano jury w uzasadnieniu swojego werdyktu. A jak wyróżnione deski naprawdę spisują się w akcji i ile trzeba za nie zapłacić przekonamy się dopiero pod koniec 2011 roku. Wtedy Cochise pojawią się na sklepowych półkach. Na razie na stronie producenta próżno szukać jakichkolwiek informacji o nagrodzonych nartach.

Dołącz do nas na Facebooku