Plecak wyprawowy

Dynastar Pro Rider to produkt dla narciarzy lubiących dłuższe wyprawy. Świadczy o tym choćby cammelbag oraz specjalne mocowania na narty, czekan oraz kijki. Dodatkowo plecak jest kompatybilny z technologią ABS.

Pro Rider:

- poliester Ripstop 600D, - wewnętrzna kieszeń na łopatę i sondę, - mocowanie na cammelbag, - boczne oraz tylne mocowania na narty, czekan oraz k?ki, - wyściełana miękkim materiałem kieszeń na gogle, - termoformowalny tylny panel otwierany na zamek błyskawiczny, - anatomiczne szelki i pasy, - gwizdek na pasku regulacji na klatce piersiowej.

Aby przemienić ten plecak w plecak ABS, wystarczy otworzyć tylny panel i przymocować do niego ABS Vario Base Unit, który jest sprzedawany osobno.

ABS Avalanche Airbag to inteligentny system służący do ochrony przed zasypaniem przez lawinę. Poprzez pociągnięcie uchwytu aktywacyjnego zamontowanego na jednym z ramion plecaka wyzwalane jest powietrze pod dużym ciśnieniem, które w czasie krótszym niż 2 sekundy napełnia poduszki powietrzne o pojemności 170 litrów. Dzięki temu można skutecznie ochronić się przed lawiną.

Cena plecaka (bez systemu ABS): 479 zł

Copyright © Agora SA