Kurtka, która może być bluzą i odwrotnie

Sprawdzi się na stoku, ale także podczas jazdy na rowerze, trekkingu, czy też biegania. Wszystko dlatego, że w zależności od warunków pogodowych kurtkę Arc'teryx Gamma MX można używać albo jako warstwy zewnętrznej, albo spodniej warstwy ocieplającej.

Gamma MX została uszyta z materiału Polartec Power Shield. Ta lekka dzianina jest odporna na ścieranie i zapewnia wysoki wskaźnik ciepła względem jej ciężaru. Jednocześnie oferuje doskonałe połączenie ochrony przed warunkami atmosferycznymi ze swobodą ruchu. Perforowana membrana, która ''pracuje'' w Polartec Power Shield, ułatwia dzianinie blokowanie 98 proc. wiatru. Pozostałe dwa proc. cyrkuluje wewnątrz dzianiny, co wpływa na szybszy przepływ wilgoci w postaci pary wodnej i znacznie poprawia oddychalność kurtki.

Kurtka Gamma MX posiada także pięć wygodnych kieszeni: dwie duże na wysokości piersi, jedną małą na lewym przedramieniu oraz dwie duże kieszenie po bokach, służące również jako wywietrzniki. zintegrowany kaptur z regulacją głębokości i wielkości, który bez problemu pomieści także głowę ''uzbrojoną'' w kask.

Kurtka Gamma MX Dzianina: Polartec Power Shield Dostępne kolory: czarny Dostępne rozmiary: S-L Cena brutto: ok. 1500 zł

Copyright © Agora SA